Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám tegnap érkezett....

A kiskutyám tegnap érkezett. Nem akar se enni se inni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kiskutyám 6 hetes, az előző gazdája szerint már evett. Tegnap érkezett, de egyáltalán nem eszik és nem iszik. Tudnátok segíteni? (Válaszaitokat köszönöm!)

2020. szept. 12. 08:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%

De ha te jobban tudod akkor miért kérsz tőlünk segítséget? 😄

Szerintem inkább örülj neki hogy ezek az "idióták" segítettek.

2020. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki nem ért veled egyet, még nem lesz idióta.


Egyelőre ketten írtunk egybehangzó véleményt a kijelentésedre, szóval lehet hogy nem mi hajtunk szembe a forgalommal.

2020. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
Egyébként majdnem az elején megmondtam, hogy már megoldottam, de érdekes, hogy mindenki írt valami hülyeséget. Utána magyaráztam, hogy az anya véletlenün lett terhes. A kiskutyák ott jól érzik magukat. De ti akkor sem értették meg, hogy nem szaporító. És még én vagyok az aki nem ért semmit.🙄🤷🏼‍♀️
2020. szept. 14. 22:30
 54/61 A kérdező kommentje:
De igazából teljesen mindegy, mondom, hogy lezártam. NE ÍRJATOK!!! Meg-ol-dot-tam. Hogyan mondjam még oroszul?
2020. szept. 14. 22:35
 55/61 anonim ***** válasza:
87%

De, ez szaporító! A kölyköknek nincs tk-ük, keverékek. A szülőknek nincsenek eü szűréseik, sem tenyészszemléjük. Ez az igazi, mocskos szaporítás!


Véletlen alom pedig nincs. Lehet a szukát előtte ivartalanítani, lehet vemhesen ivartalanítani, és lehet abban a 10 napban is vigyázni a szukára. Ennyi. Innentől nincs olyan, hogy "véletlen". Csak szaporító van, és mocskos, felelőtlen állattartók, akik a szapikat támogatják.

2020. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:
Te nem látsz jól? Maradj már ember! Ne oszd az észt ha neked sincs. Istenem! Milyenek az emberek.🤷🏼‍♀️😒
2020. szept. 14. 22:39
 57/61 A kérdező kommentje:
És, de van véletlen. Bemászott hozzájuk egy kóbor kutya és attól vannak a kisköjkök. Amikor észrevették a kutyát már túl késő volt.
2020. szept. 14. 22:41
 58/61 A kérdező kommentje:
Amúgy képzeld, vannak olyan emberek akik nem kasztráltatják ki a kutyájukat. Akkor azok szaporítók? Akkor a barátnőm szaporító? Nem? Nemondd! Tényleg? Hagyjuk ezeket a baromságokat...
2020. szept. 14. 22:48
 59/61 A kérdező kommentje:
Én itt és most kijelentkezés erről az oldalról mert tele van hülyébbnél hülyének gondolkodásával. És amúgy egyedül azzal értettem együtt akivel veszekedésbe keveredtetek.
2020. szept. 14. 22:54
 60/61 anonim ***** válasza:
94%
Hát persze. Hülye hülyével ért egyet.
2020. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!