Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tűri a kutya a vihart...

Hogy tűri a kutya a vihart (ha nálatok is van)? Kinti vagy benti kutya?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
3 kutyám van, egyik sem fél a vihartól, zajokról vagy tüzijátéktól, teljesen hidegen hagyja őket. Volt amikor csak kint laktak, volt amikor bent, sosem volt gond.
2010. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyáimat nem zavarja. Én itt netezgetek a dobermann az ágyon fekszik és TV-zik a pincsim meg horkol a fotelban :) Nem rég voltunk sétálni de már akkor is dörgött eléggé az ég de csak muszáj volt gyorsan pisilni mert nem tudom meddig tart.
2010. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 kutyánk van az egyik az nagyon retteg a vihartól,valószínűleg azért mert foxi.mert úgy hallottam a foxikról,hogy félnek a viharban.

a másik az nagy meleg után kiáll az esőre,gondolom azért mert melege van. >_<

mindd a kettő kinti kutya.

ellehet terelni a figyelmét a kutyának ha fél étellel vagy valami mással.

2010. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos németjuhász (kinti kutya) és mikor vihar van bemegy a helyére, befele fordul, és átalussza a vihart.
2010. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 éves, yorkshire terrier. Lakásban van, de ma délután, amikor hatalmas égzengés volt, épp lent sétáltunk. Simán póráz nélkül, az én kis hősöm meg se rezzen a dörgéstől:)
2010. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(igazából nem fajta kérdése, hogy félnek a vihartól)

Van egy 9 éves ónémetjuhászom, ő nagyon retteg (udvari kutyus) szegénykénél nem lett megfelelően meggátolva ez a félelem és mára már teljesen elhatalmasodott rajta, szerintem hosszú rehabilitációra lenne szükség, hogy le tudja küzdeni.

A másik kutyám egy fiatal border collie, vele vihar közben (a tegnapi viharnál is) nyugodtan viselkedtem, nem idegeskedtem és mivel ezt érezte rajtam, így ő sem félt.

2010. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!