Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hónapos corgi kiskutyám...

11 hónapos corgi kiskutyám mellső talppárnái érdesek, szárazak, a hátsók viszont puhák és simák. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Úgy gondolnám hogy ha valami történik a talppárnákkal akkor az mind a néggyel megtörténik, tekintve hogy ugyanott jár a hátsó lábaival a kutya, mint az elsőkkel.


Amúgy nincs baja, nem nyalogatja/rágcsálja, nem látom hogy bármiben gátolná.


2020. szept. 17. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Az állatorvost kérdezd, az ő válasza az autentikus!
2020. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél.
2020. szept. 17. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megfelelő a kaja, akkor lehet ilyen gond. Ételallergiánál pl, vagy nem megfelelő minőségű tápnál.
2020. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hülye kérdésre csak hülye válasz adható, már bocsánat!
2020. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vagy inkább: hülye ember csak hülye válszt tud adni, már bocsánat!


Köszi, én is tudom hogy létezik állatorvos mint szakma, arra voltam kíváncsi hogy valakinek van-e ezzel a konkrét kérdéssel tapasztalata. Ha nincs, az se baj, be kell fogni a pofádat és görgetni tovább.

2020. szept. 17. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Vannak nagyon jó mancsápoló krémek, nekem is volt, hogy a mellső mancspárnák kirepedeztek én ajánlani tudom. De érdemes állatorvosnak megmutatni. Viszont egy sima körömvirágos krém, illetve Sheila mancsápolója is nagyon jó.
2020. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mindig az első lábakkal ás, pl eső után is, és akkor ott jobban pl kiszárad a bőre

Vagy lefröcsköli innivalóval, amiko r iszik

(én nem értek hozzá egyáltalán, tényleg doki lássa)

2020. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!