Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevállaljam-e a 11 hónapos...

Bevállaljam-e a 11 hónapos amstaffot?

Figyelt kérdés
Úgy adódott, hogy kapnék egy 11 hónapos amstaffot, a múltjáról annyit tudok, hogy nem nagyon volt foglalkozva vele, kennelben volt tartva a testvérével akit már elvittek mellőle nem rég, enni kapott rendszeresen és ahogy odamentem hozzá csóválta a farkát és barátságos volt. Én nagyon sokat tudnék foglalkozni vele, annak ellenére, hogy 11 hónapos megtudnám nevelni olyanra amilyenre én szeretném ? Szeretne úgy mintha kiskora óta velem lenne ?

2017. aug. 28. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Ez azért van a testvéri kapcsolatok témában, mert a testvérével tartották? :)

Amúgy a kérdés leginkább az, hogy mennyi tapasztalatod van kutyákkal és hogy tudnád-e vinni suliba, ha valami gond van vele. Ha se sulit nem tudsz vállalni, se tapasztalatod nincs, akkor ne. Ha ezek közül legalább az egyik megvan, akkor vállald be.

2017. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésednek nem a családi kapcsolatok között, hanem az Állatok/kutyák kategóriában a helye, ott használhatóbb véleményeket és tanácsokat fogsz kapni, át kéne helyezni oda.
2017. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz bármit a bull típusú kutyákról? Nekem van egy, és kemény dió a megfelelő nevelésük, szocializálásuk, pedig nem vagyok kezdő kutyás.

Azzal, hogy mennyire szeretne, valószínű nem lenne probléma, rajonganak az emberért. Csak hát a fajtához érteni kell.

2017. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!