Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya cica összeszoktatás?

Kutya cica összeszoktatás?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva hozunk haza egy kaukázusi juhász kölyök kutyát és nem tudjuk hogyan szoktassuk hozzá a cicához. A cicát egy komondor-kuvasz keverék kutya szájából menekítettük meg és tartok hogy félni fog a kutyától. Azon a kutyán kívül még egy kutyával sem találkozott és amióta nálunk van az udvarra is csak velem eggyütt mer kimenni. Alapból bújós kedves cica és más cicákkal kijön. A cica kb ugyanakkora mint a kutya akit hazahozunk. Szeretném hogy jóba legyenek és a cica ne féljen a kutyától. A cica 1-1,5 éves és játékos is

2020. szept. 17. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutya hebrencs lesz, ez eleinte zavarni fogja a macskat, de nem kell aggodni a cica ugy is felmegy majd olyan magasba, ahol a kutya nem eri el.

Kutyát kell majd csititani, hogy ne legyen annyira bulldozer ... idovel minden rendben lesz.


Nekem is ilyen parosom van, csak nálunk a macsek mar tizeneves oreglany, de ma mar nagyon jol elvannak.

2020. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sose sikerült összeszoktatni a macskát a kutyával. Amikor hoztam a kutyáimat a macskám már 2 éves volt. A kutyáim hamar megszokták, tehát nem kergetik, nem is különösebben érdeklődnek iránta, annyit látják, hogy megszokták. A macska viszont csak távolról figyeli őket, nincs halálfélelme, de kerüli őket. Ez már így van 3 éve. Egy kutyához biztosan hozzántudnál szoktatni egy kis macskát, de egy felnőtt macskához egy kiskutyát sokkal nehezebb
2020. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!