Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem szőrnyírót...

Tudnátok nekem szőrnyírót ajánlani?

Figyelt kérdés

Kutyakozmetikát szeretnék tanulni,és a képzésnek az egyik feltétele,hogy legyen felszerelés.Nincs megadva,hogy milyen,csak legyen valami ami alkalmas a kutyák kozmetikázására.A többi cuccal elvagyok,de jelenleg nincs ötletem,hogy a piaci cuccok közül melyik célszerű.

Az összes létező konkrét kutyakozmetikával foglalkozó webshop más termékcsaládod tartalmaz,szóval végleg passz.

Mindegy lenne,csak legyen hozzá sok fej? :D



2020. szept. 18. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit úgyse fogsz kihasználni...

Legyen egy fasza alapgéped, ami nem valami noname kínai, de ehhez majd megveszed azokat amiket valóban használni is fogsz.

2020. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
40k-50k értékben már csak nem a kínai gagyi mozog :D
2020. szept. 19. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét a moser gépek között van rengeteg fajta mind másra való de standardnak a max45 öt ajánlom.
2020. szept. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismerem azt az ipart a márkanevei alapján, csak a kereskedelmi/marketinges analógia pontosan ugyan ilyen a barkácsiparban is.


Illetve... ha előbbre gondolkodsz olyat vegyél amit a pincsikutyát fazoníroztató, neked bevételt hozó szőke nőcik "profi" gépnek látnak, mint a konyhai vackoknál is divat.

2020. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Illetve... ha előbbre gondolkodsz olyat vegyél amit a pincsikutyát fazoníroztató, neked bevételt hozó szőke nőcik "profi" gépnek látnak, mint a konyhai vackoknál is divat."


Nem értem,hogy ha pontosat nem tudsz mondani miért szólsz hozzá csak azért,hogy kiadhasd magadból a mocskolódásodat a sztereotípiáiddal szemben (nem,nincs kiskutyám,nagyom van,de akkor is bosszantó ez a megnyílvánulás..).A fodrászatokban nem csak 'pincsikutyákat fazoníroznak',ebből is látszik,hogy mennyire nem jártál még kutyaszalon közelében sem,ergo ez nem épp a te témaköröd,nem kell ideböfögni butaságokat.Főleg,hogy a "profi" gépeknek tényleg annak kell lennie,ha le akarsz nyírni egy kutyát,akármi akár melyik fajtához nem jó. :D

Bújj ki egy kicsit a burkodból,menj ki néha a házból és tájékozódj akkor meg fogod látni,hogy még a golden retrievereket,samoyedeket,huskykat és egyéb nagy kutyákat is behordják a gazdik,ugyan azok a szőke nők IS akiket te magadban szidsz érte (nem tudom mi alapján) és nem körömfestésért,nem azért,hogy armani parfümöket fújkáljanak rájuk,fontos egészségügyi (és esztétikai) ellátásért jönnek.A kutyáknak kell a szakszerű szőrápolás,legfőképpen vedlés idején,ha nem akarnak otthon a szőrbe fulladni.


Egyáltalán nem divat kérdése behordani a kutyát egy ilyen helyre.Ha nincs időd vagy nem tudod otthon megcsinálni a kutya szőrét rendbe teszik,ebben sehol semmi helye a bökdösődésnek.Az a "nekem majd bevételt hozó szőke nőci" az aki pont,hogy ebben a történetben a felelős és jó gazdi,mert ha otthon nem tudja megcsinálni (már pedig nem kell tudnia,főleg,ha megteheti,hogy kifizeti 2 havonta azt a kb 5.000ft-ot érte) akkor sem hagyja túlnőni a kutya szőrét,körmét,nem hagyja begyulladni és szőrrel benőni a fülét,szemét a könnyező kutyának nem engedi begyulladni ami kellemetlen az állatnak és hosszas állatorvosi ellátással látható el. :D


Erről ennyit a további mocskolódókat is megkérném,hogy tartogassák ezeket a gondolatokat másnak. :D



3-as hozzászólónak pedig köszönöm,én is nézegettem a moser gépeket,csak van belőlük egy jópár.Ha lesz vele valakinek jó tapasztalata (akár máshol) fülre,tappancsra,kisebb helyekre Oster gépet néztem ki,standardnak valószínüleg egy ilyen gép lesz a megoldás. :)

Azt még meg kell majd kérdeznem,hogy számít-e valamit,de van külön 'aljszőrzet nélküli' kutyás gép is Moser Rex néven,ha számít valamit legfeljebb egy ilyet is beszerzek,így egy max 60.000-be letudom a kezdő szettet nyírógépek terén. :D

2020. szept. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!