Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador betud-e illeszkedni...

A labrador betud-e illeszkedni már meg lévő családunkba?

Figyelt kérdés

-4 gyerek

-egy lány 1,5 éves bullterrier

-egy hörcsög-egy lány macska

-halak

igaz ugyan hogy panelban lakunk,de két percre a dunapartól hat kilóméter szintiszta kutyafutató

uszási lehetőséggel

szerintetek jó lenne neki?


2010. aug. 6. 22:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

amennyiben marad energiád foglalkozni mindenkivel (pl. nem kell dolgoznod járni nap mint nap...) és nincs semmi probléma a már meglévő állatokkal és gyerekekkel, ha minden tökéletes akkor miért ne?(figyelembe véve azt is, hogy egy labi mégtöbb mozgást sétát igényel valószínűleg mint egy buli) /-bár ha minden tökéletes akkor meg minek felhalmozni?-jóból is megárt a sok.../

...valószínűleg a lakótársak külön engedélyét is ki kell kérned mert a legtöbb helyen ez az előfeltétele egy második kutya tartásának

2010. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

én labim 1 éves koráig panelban probálták tartani

1 év után adták fel és kaptam meg én

még hetekig görnyedve ment, mert annyira össze kellett huzni magát a lakásban, hogy ne verjen le semmit, ne menjen neki semminek

macskákat imádja, rágcsálókra sajnos vadászik

ha tényleg mentett ebet visztek haza, akkor válaszatok 2-3 évnél idősebbet, addigra picit benő a fejük lágya

2010. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Cicával biztos ellesz, nekem is labim van és volt cicánk már mikor idehoztuk nagyon szerették egymást, de a cica elveszett(a kutya kb.3-4 hós lehetett).Azóta is ha lát egy macskát akkor akar vele játszani, de mikor játszani akarna a macskák meiednek és odakapnak.:)De azért mindegyikkel megpróbálja.
2010. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!