Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszoktad simogatni a kerités...

Megszoktad simogatni a kerités mögött levő kutyát ha barátságos?

Figyelt kérdés
Én igen egy labradort nagyon aranyos

2020. szept. 25. 19:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

10

Szerintem ezt mindenki tudja. :) ennyi bűnöm van az életben,tessék elnézni.

2020. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem..
2020. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ. Ha ismerős vagy rokon kutyája akivel nagyon jóba vagyok, akkor igen benyulok megsimizem.

De random idegen kutyát biztos, hogy nem.

Rosszra tanítod másnak a kutyáját ha benyúlkálsz ismeretlenül.

2020. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%

#10 Ez te vagy! Honnan tudod, hogy ki mit gondol amikor valaki megsimogatja a kutyáját? Úgy beszélsz, mintha az lenne az alap ahogy te viszonyulsz ehez a dologhoz, és aki nem így tesz az h*lye.


Nekem pl. semmi bajom azzal ha valaki megsimogatja a kutyámat a kerítés mögül.

Miért is ne tenné?


Oké az én kutyám nem jó példa mert nem házőrzésre van, és túlságosan is szociális.


De ha meg nem tetszik valakinek akkor magára vessen, hogy olyan kerítést rakott amin befér egy kéz (vagy kifér egy kutya feje), annak ellenére, hogy pontosan tudja, hogy lesznek akik igenis szeretik a kutyákat és be fognak nyúlni megsimogatni. (vagy ha a kutya kidugja a feját akkor úgy simogatják meg)

Vagy vessen magára azért, mert nem tanította meg a kutyát, hogy nem engedjük random embereknek, hogy hozzánk nyúljon.


Nyilván ez rád nem vonatkozik, mert te egyértelműen elintézted egy olyan kerítéssel. Így is kell.

Ha valamit nem akarsz, akkor tegyél ellene.



#13 Az meg már rég rossz, ha egy kutya egy idegentől (meg)tanul bármint is.


Nem veszekedésből írtam, csak mondom, hogy nincs semmi rossz abban, hogy "jó vagy" egy kutyához. Főleg ha - amint már egyszer írtam - a kutya is szereti.

2020. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Minek? Sose szoktam.
2020. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, eleve minek nyúlkálsz be mások kerítésén? Meg minek nyúlkálsz hozzá más kutyájához? Még az utcán sétálva is tahóság, mikor valaki random odahajol másnak a kutyájához, hogy jajdecuki, megsimogatom, aztán már taperolja is össze...

Az csak egy dolog, hogy egy barátságos vagy annak tűnő kutya is bármikor odakaphat, de könyörgöm, ennyire tartsuk már tiszteletben másnak a területét, hogy nem nyúlkálunk be hozzá. Óvodás szint...

2020. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Tudom,mit csinalnak a kutyaink,ha valaki bejon a lakasba. En abbol nem kerek. Utcan kozteruleten setalo vagy jarmuvon levo kutyakat szoktam simogatni a gazdi elozetes beleegyezesevel.
2020. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem szoktam
2020. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
38%

Régen anyum munkahelye (óvoda) melletti háznál volt egy hatalmas nagy, idősebb kuvasz kan.

Na, azt mindenki simogatta. Én is, meg kb az összes gyerek az oviból.

Mint egy jegesmedve, olyan volt. És csak adta a pacsikat :))

2020. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem dehogy

Es hozzam se jarjon simizni senki (nincs kutyam)

2020. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!