Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit teszel, ha sétáltatáskor...

Mit teszel, ha sétáltatáskor beszólnak, hogy miért nincs szájkosár a kutyádon?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 16:38
 1/10 anonim válasza:
94%
Mosolygok egy jót. Mindenért képesek beszólni. Túl nagy a kutya, túl sovány, jajjlakásbanél, jajjmiértodapisil, jajj így, jajj úgy. Már nem érdekel.
2020. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Meglepődök és azzal válaszolok "semmi nem írja elő, pláne nem indokolja."
2020. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez a mosolygás jó taktika. Csak néha már nagyon bosszant. Olyankor nehezen tudok jó képet vágni.

Tényleg mindenbe bele lehet kötni. Általában az erdőben sétálunk (pórázon), még arra is odafigyelek, hogy az út közelébe se ürítsen. A városba ritkán viszem be, ott nagyon ritkán ürít, de akkor természetesen felszedem a terméket. Viszont kan kutya, tehát időnként jelöl. Múltkor az utcán a járda és az úttest között egy bokrot öntözött meg, no amit levágott ott egy nő...

2020. szept. 26. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindenbe bele tudnak és fognak is. Én ilyenkor visszakérdezek spanyolul hogy amúgy tudják e merre van a Tesco :D
2020. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:)
2020. szept. 26. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Tovább megyek, ha goromba volt bevetem az "azért, mert rajtad sincs te nagyszájú" szöveget és tovább megyek.

Általában egyébként a vénasszonyok kárognak érte.

2020. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ránézek mosolyogva, a szám elé emelem a mutatóujjam és annyit mondok h “Csst!” 😀🤷‍♀️
2020. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én állonb*szom az illetőt aztán csak azt mondom, mint Charles Bronson: "Mmmmm...igeeeen." 😁
2020. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ hol vagyunk. Póráz az alap- bár sokaknál azt látom nem is ismerik kb.

Szájkosár ha úgy adódik, hogy sok ember közé/ tömegközlekedésen. Sokam ott is tojnak rá. Volt, hogy idegen kutyus összenyalta a lábszaram séta közben meg ugrált fel- gazdi meg sehol- na azért pipa tudok lenni.

2020. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es nem tudom miért lett lepontozva. Nyilván ahol kell, ott fel kell tenni...
2020. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!