Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vadul meg a kutyam...

Miért vadul meg a kutyam ilyen helyzetben?hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
Altalaban nyugodt szeliden viselkedik ezert sem ertem miert csinal ilyet.nem mindig de nemreg mentem el otthonrol es latta hogy keszulodok es oda harapott a bokamhoz kicsit.a napokban meg nemreg csengettek es arra mindig megvadul es oda kapott kicsit a combomhoz mikor az ajohoz mentem.hogy szoktassam le errol.amugy altalaban nincs vele mas gond.

2020. szept. 26. 19:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az nem tetszik neki ha elmegyek otthonrol tobbszor eszrevettem de ilyet azert egyszer csinalt csak hogy odakapott mikor mentem el. A csengore kaputelefon hangjara elkezd nyoszorogni fel ala ugral de ilyen hogy belemcsipett a csengo miatt is csak most volt mikor az ajto fele mentem.utana persze leszidtam.
2020. szept. 27. 12:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!