Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megunt kutyát melyik menhelyre...

Megunt kutyát melyik menhelyre érdemes leadni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem panellakásba való. Állandóan ugat, szomszédokkal összevesztem a lépcsőházi szag miatt. Hullatja a szőrét. Ha jön egy nagyobb kutya a lábam közé bújik és onnan ugat nagy bátran.. Állandóan le kell vinni, rájöttem nem lakásba való. Sajnálom, de be kell látnom az igazi állatkínzás panellakásban kutyát tartani.

2020. szept. 27. 09:14
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

nagyon jó hírem, van! Úgy néz ki, holnap már jönnek is érte. Egy szomszéd éppen itt tartózkodó rokona holnap ha megy vissza vidéke viszi magával!

Sokkal jobb lesz így a kutyusnak, végre nem egy panellakásban fog szenvedni és rendes életet élhet!


yuhuuuu!!

köszönöm mindnekinek, most nagyon boldog vagyok :)

2020. szept. 27. 10:22
 12/48 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom majd a gyereked is lepasszolod, ha hangos lesz és büdöset kakal. Én is örülök, hogy nem nálad marad szegény.
2020. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
81%

Gyereke se legyen, sokat sor, bekakál, stb... Nem való neked.

Nem a kutyával meg a pamellal van a gond, hanem veled, hogy felelőtlen és hozzá nem értő vagy.

Remélem jó gazdája lesz...

Te meg sose valalj kutyát se gyereket. 😒 Undorító, "megunt" kutya.

A menhely tele van ilyen idióták miatt is kutyákkal.

2020. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
23%

Miért jön mindenki azonnal a gyerekkel, ha történik valami egy kutyával?

Rohadtul semmi köze a kettőnek egymáshoz.


Ha megunta a kutyát, nem bír vele, nem tudja ellátni jobb az, ha oda adja valakinek.

Mi a francért lenne jobb, ha helyette inkább elhanyagolná és utálatban élne tovább, mert a gondolattól is rosszul van, hogy foglalkozni kell a kutyával? Az a kutyának egyáltalán nem jó.Jobbat érdemel.


Nem mindenkinek való állat, főleg olyan aminek nagyok az igényei.Beszerezte,már mindegy. Inkább adjon túl rajta,ha ennyire nem kell neki.

Legközelebb nem szerez kutyát, vagy nem olyat ami nem passzol hozzá és kész. Történet vége.

Ha az ismerőse elviszi reméljük, hogy ő már szeretni fogja, gondozni.

2020. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Nem a kutyával volt a gond, nagyon sajnáltam. Panellakásban kutyát tartani állatkínzás, rá kellett jönnöm. Nem lehet annyira önző, hogy a saját örömömre szenvedtetem egy panelban. Majd ha lesz kertesházam lesz kutyaparadicsom. Ha nem lesz, nem lehet annyira önző hogy kínozzam a kutyát.

Azt hiszem egy így korrekt. Sajnos én is elhittem sok panelkutyás meséjét, hogy a kutya panellakásba való és jó neki ott. Nem jó. És látom a többi kutyának se jó, még akkor sme ha a gazdája azt hazudja jó az neki. Csak a gazdának jó. Mert önző.


Na, de szerencsére jó helyre fog kerülni a kutyám és nem kell menhelyre adnom. Panellakásban meg nem kell tovább szenvedne. Azt hiszem megváltás lesz neki, ugyanúgy szerető gazdikra fog találni, akik nem lesznek olyan önzőek,mint én aki panellakásban tartottam kutyát.

2020. szept. 27. 11:16
 16/48 anonim ***** válasza:
79%
Semmi köze egymáshoz? Na ne nevettes. Vállalsz egy védtelen érző lényt, aki tőled függ, és szeret téged, mert azt gondolod, hogy majd minden habos-babos rózsaszín cukiság lesz. Aztán kiderül, hogy hangos és büdöset kakil, meg foglalkozni kell vele. És lepasszolod.
2020. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, magadat akarod megnyugtatni, de a saját butaságod árulod el. A kertes ház nem egyenlő a kutyaparadicsommal, és a panel meg a kínzással. Sokan úgy vannak vele, hogy kib.sszak a kutyát, a kertbe, és büszkék magukra, hogy mekkora király élete van Buksinak. Egy kutyának nem a kert kell, hanem hogy foglalkozzanak vele. Hiába tartod kertben, ha nem viszed el sétálni. Az eredeti kérdésedben meg olyanokat írsz, hogy hullik a szőre még valami lépcsősházi bűzről beszélsz, amit nem is értek. Meg hogy le KELL vinni. Igen, képzeld, a kerti kutyát is vinni KELL, vagyis KELLENE sétálni, mert az ingerek, a többi kutya meg a gazdival töltött idő az, amire szüksége van. Nagyon remélem, hogy kertes házban se lesz kutyád, mert nem való neked.
2020. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
15%
A többi panel kutyust is mentsd meg! Ezer aláírás és tilos lesz panelben kutyát tartani, amelyik meghaladja a 20 ezer grammot.
2020. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
70%

Ezek után te felejtsd el a kutyatartást! Eldobod a kutyádat, majd hozol egy újat, ha elköltözöl? Amellett, hogy ez a legnagyobb gerinctelenség és pofátlanság, már bizonyítottad most, hogy alkalmatlan, felelőtlen vagy állattartásra! Felejtsd el a kutyatartást egy életre! Ez nagyon nem neked való! (A gyerekvállalást sem engedném, de ugye bármilyen véglény vállalhat és teheti tönkre egy gyerek életét is.)


Gondolom szerződést nem írattál az új gazdákkal, igaz? Gondolom nem ivartalan a kutyád, igaz? Gondolom pont lesz..rod, hogy láncon fogják-e tartani, éheztetik-e, agyon elletik-e, agyonverik-e, stb, igaz?

2020. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
14%
Igencsak igénytelen ember, aki egy kutyával él egy házban. A panelkutyák lázadjatok, éljetek a jogaitokkal!
2020. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!