Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megunt kutyát melyik menhelyre...

Megunt kutyát melyik menhelyre érdemes leadni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem panellakásba való. Állandóan ugat, szomszédokkal összevesztem a lépcsőházi szag miatt. Hullatja a szőrét. Ha jön egy nagyobb kutya a lábam közé bújik és onnan ugat nagy bátran.. Állandóan le kell vinni, rájöttem nem lakásba való. Sajnálom, de be kell látnom az igazi állatkínzás panellakásban kutyát tartani.

2020. szept. 27. 09:14
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
85%

Lehet panelba tartani csak megkell nevelni... De tény nem mindenkinek való nem hogy kutya...semmilyen állat... De az ilyen inkább adja menhelyre minthogy elengedje a vakvilágba szegényt...

A szomszédok sem szolnának semmit szerintem ha tudnál bánni egy kisállattal...

2020. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
80%
#30 még képes vagy azt írni hogy "megdöglött" ... Mondjuk egyszer te is megfogsz te bánat szar
2020. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
85%
Próbálj meg esetleg neki gazdit keresni, a menhely nem feltétlenül a legjobb hely nekik,de az utcánál jobb döntés.
2020. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
12%

#32 Alesana94 miért az élőlények nem döglenek meg? Vagy mit akarsz ezzel mondani? Te is megdöglesz én is, jobban érzed magad? "Te bánat szar". Tényleg az vagy.:/


Nálunk minden állat megdöglik. Megmérgezi a szomszéd vagy elüti az autó. Több száz kutyám és macskám volt már, volt amelyiket lelőtték vagy akinek adtam 'ajándékba', pár hét mulva megdöglött mert elfelejette megetetni, engem nem zavar, az ő dolga. Nem az én felelősségem onnantól fogva. Menhelyre nem adok állatot, mert 5ezer forint plusz benzin, inkább elpasszolom ha van felesleg. És mindig itt rakják ki a ház előtt a sok korcsot meg girhes macskát, jószívvel etetem, de nem izgat ha elhullik valamelyik. Úgy is jön egy másik. Akkor most mi van??

2020. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
#34, így van. nincs is ezzel semmi probléma
2020. nov. 30. 16:08
 36/48 anonim ***** válasza:
11%
Jelenleg kb 30 macska van az udvaron meg kb 10 kutya. Ha elmennek a telkemről akkor elmennek. De érdekes hogy egyik sem akar továbbálni. Pedig nem foglalkozom velük és ennyi állatot egy vagyon lenne leadni. Reggelente dobok nekik egy kis kaját, aztán itt csoportosul az összes. 40x5k+5k= több mint 200 ezret ismeretlen kóborállatok miatt, kösz nem. Vagy ha ennyire állatbarátok vagytok, hogy támadjátok a kérdezőt, szívesen várom az adományokat, aztán le tudom adni ezeket a púpokat a hátamról. :)
2020. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
76%

#34 elég baj hogy neked nem jön le hogy mit akarok ezzel mondani... De ak te is egy lelketlen paraszt vagy...

Gondolkozz egy kicsit... Még ha elpusztul oké... De nem megdöglik... Aki érez egy kis együtt érzést bármilyen élőlénnyel kapcsolatban az nem igy fejezi ki magát...

2020. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
21%
Hidd el ez csak attól függ, hol laksz. A palócok így fejezik ki magukat. Ettől senki sem lesz leleketlen paraszt. "Megyek dögleni". Ez is kb olyan. De ha ezt nem tudtad, akkor sokat kell még tanulnod. "Elpusztulni" a pestiek szoktak. Erdélyben is így járja ám! Megdöglik minden és mindenki.
2020. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
31%
És megkérdezted tőle hogy ő melyikhez tartozik? 😅🤦 Ez egyáltalán nem erről szól... Hogy hol lakik... Neki kellene tanulnia egy kis együttérzést és szeretetet meg némi intelligenciát...
2020. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
91%

Csak egyetlen egy kérdésem lenne. Próbáltad már megnevelni, vagy csak valamilyen szinten is próbáltad leszoktatni az ugatásról?

A kutya nem magától fog megnevelődni.

2020. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!