Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a Bullykról, amelyek alacsonyak és szélesek, befelé áll a lábuk?

Figyelt kérdés
Egészségesek szerintetek?
2020. szept. 30. 08:51
 1/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
69%

#1

Van úgy ,hogy egy kérdést az “Állatok” témakörbe írják mert a kérdező lusta volt kikeresni ,hogy melyik kategória találna s ez van legfelül, majd a modik átrakják. Lehet most is erről van szó s ezt összevetve a te kommenteddel szinte felröhögtem :D Elképzeltem ahogy egy alacsony, tömbzsi, hajlott lábú toronyőrnek való bunkógyerek keménykedik az iskolafolyosón.


Viccet félrerakva gondolom a kérdező a bull tipusú kutyákra gondolt, azon belül is talán a bulldogokra és hasonlókra (amerikai bully ?). Hát, arról lehetne vitázni ,hogy mennyire egészségesek illetve mennyire betegesek. Eleve nagyjából minden nyomott orrú kutyánál légzési nehézségek, légzőszervi problémák adódhatnak. A befele álló lábak meg nem hiszem ,hogy jót tesznek az izületeknek.

2020. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az amerikai bullykon belül az elfajzott exoticokra és Microkra gondolt a kérdező. Szerintem borzasztó rondák szerencsétlenek, és ahogy hallottam, az egészségük sem a legjobb, rengeteg szenved izületi és légzőszervi gondoktól.
2020. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van olyan kutya fajta, hogy amerikai bully, itt még annyira nem divat (legalábbis nem sokat láttam).

Ebből az XL, clasic, standard még elmegy kinézetre. De az extrém és a pocjet nem valami szép látvány. Mint valami eltorzult szörny.

2020. szept. 30. 10:56
 4/7 A kérdező kommentje:
pocket*
2020. szept. 30. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Bully = bántalmazó

Bull típusú kutya = bull típusú kutya

2020. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyes, hatos. Mielőtt válaszoltok olvassatok utána ha nem értitek a kérdést. De ne égessétek fölöslegesen magatokat.


Az exotic meg egyéb bullyktól nekem is fel áll a szőr a hátamon, de a standardok nagyon szép, erős bull kutyák, ha nem hizlalják el őket. Kár hogy a nem disznóra hizlalt standard bullyk kb az 1%-át képezik az állománynak...

2020. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egeszsegesek. Nem tud futni ,sportolni veled egyutt. Eletkeptelen testaranyai vannak. A betoro utan se tud jol sprintelni es elkapni.
2020. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!