Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két méteres lánc elég nagy...

Két méteres lánc elég nagy teret biztosít a labradornak ha megkotom?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 17:35
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Nincs több időm. Nekem dolgozni kell.
2020. okt. 1. 19:05
 22/55 anonim ***** válasza:
84%

Másnak is, képzeld el. Vagy szerinted aki kutyát tart, az mind otthon ül és 24/7 a labdát dobálgatja?!

Kelj fel hajnalban, vidd el reggel is sétálni munka előtt, akkor is, amikor hazaérsz majd pedig este is. Ez a minimum! Nem pedig a napi 1 órás hülyéskedés, ami egy ilyen kutyának a semmivel egyenlő.


Át kellett volna gondolni, hogy mivel jár egy (kölyök)kutya és hogy azt tudod-e vállalni! Mert nyilvánvalóan nem!

2020. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
97%
Én is dolgozom, de nekem is kell foglalkozni a kutyával, meg sokan mások is megoldják. Tájékozódni kellett volna, mielőtt valamelyik facecsoportot felcsapjátok, hogy nektek kell egy bioriasztó
2020. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Nem azért vernem láncra mert unatkozik és rag hanem hogy ne szedje szét a bejárati ajtót!
2020. okt. 1. 19:13
 25/55 anonim ***** válasza:
83%

Én nekem sincs idő egy kutyára munka, gyerek és takarítás mellett.

De nem is tartok kutyát ha nincs rá megfelelő időm!

Van 2 cicám és 3 hüllőm.

Azokra van időm.

2020. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem akarod, hogy romboljon, neveld meg és mozgasd le minden nap!

Vagy ha erre te alkalmatlan vagy, keress neki egy normálisabb, jobb gazdát!

2020. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
90%

De nem érted, hogy azzal nem oldod meg az alap problémát?!


Azért ilyen, mert nincsen se nevelve, se lefárasztva! Ha ez a két dolog sikerülne, akkor nem szedne szét semmit. A láncon csak megőrül, és kb 1 év múlva jössz ide, hogy van egy folyton ugató, morgó kutyád, akinek nem lehet a közelébe menni, mit csinálj?!

2020. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Azért rombol, mert unatkozik. Te pedig azt mondod, hogy nem azért vernéd láncra. Ok okozati összefüggésről van szó. Ha láncrakötöd, mert unalomból rombol, akkor gyakorlatilag azért vered láncra, mert unatkozik.

Egy vadászkutyának hatalmas a mozgásigénye, mert egy vadász nem csak egy órát vadászott, hiszen ők főként abból éltek. Ki mentek az erdőre, ott a kutya szaladgált körülüttök, és amikor parancsot adtak rá, akkor erdőn, bokron vízen keresztül sprintelt a lelőtt vadért. Ebből adódóan úgy tenyésztették, hogy ezt bírja, és ezért szüksége is van rá. Attól, hogy a többség már családi kutyaként tartja, még nem lustult el. A kutyaválasztásnál, azt is figyelembe kell venni, hogy mire lett a fajta kitenyésztve.

2020. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Gondolom nem arra lett kitenyesztve hogy szétszedje a bejárati ajtót?
2020. okt. 1. 19:40
 30/55 anonim ***** válasza:
89%
Nem, arra lett kitenyésztve, hogy vadásszon. Hogy naponta órákon át dolgozzon! De te semmit nem adsz meg neki, és az emiatti gondok miatt még láncra is kötnél egy kölyök kutyát! Vidd vissza vagy keress egy normális gazdát!
2020. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!