Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik benn tartják a kutyájukat...

Akik benn tartják a kutyájukat, hogy bírják elviselni a büdös szagukat?

Figyelt kérdés
Azért valljuk be, a kutyáknak van egy elég jellegzetes szaguk, főleg a hosszú szőrűeknek van kemény szaga.

2020. okt. 2. 15:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha ápolt a kutya, nem büdös.
2020. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%
Ők már nem érzik .Etettem most a barátom kutyáját macskáját két hétig ,kérdeztem tőle hogy hogy bírod azt mondta semmi szaguk én azt iszonyat büdösek . Hazajöttek beléptek a lakásba megcsapta őket a szag erre azt mondják nem cserlétem időben almot.Hát mondom ok ha így gondoljátok.Azt volt a csavar a dologban a férj elment kiküldetésbe hazajött és annak rendje módja szerint megint érezte milyenek is az állatok ha lakásban vannak tartva.Ki is kerültek szépen az udvarra ahová valók.
2020. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem budosek. Tisztan kell tartani, fesulni kell oket es furdetni is.

Az igaz, hogy akinek erre erzekeny az orra, az ugyis fog kutyaszagot erezni bent, de nem kell jonni hozzank, ha nem tetszik. En nem erzem a szagukat, masoknal neha szoktam de nem tartom taszitonak. Legjobb baratom sosem tartana bent allatot, megsem undorodik, sosem jegyezte meg, en kerdeztem ra egyszer. O is azt mondta, hogy nem budos, egyszeru halovany kutyaszag, de ez ezzel jar es nalunk nincs is automata illatosito bent meg ilyenek.

Amugy mar leteznek kutyaparfumok is meg ilyen permetek.

Ha egy kutya nagyon budos, akkor ott nincs tisztan tartva/beteg az eb.

2020. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
60%
#2 te is oda kerülsz előbb utóbb, ahova való vagy :)
2020. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Valóban vannak büdös kutyák, a liftben is szoktam néha érezni de szerencsétlenek kissé ápolatlanok, ez az oka. Mi 2 havonta vágjuk a szőrét, ekkor szokott fürdeni is és soha nem éreztem még rajta kutya szagot. Sőt én kifejezetten szeretem a szagát, nyilván nincs parfüm illata de egyáltalán nem büdös.
2020. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Mi úgy, hogy ápolt a kutya és nem büdös.
2020. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk kint van az udvaron,de kozmetikába fürdetik 2havonta,még így sem büdös,utána még jó illata is van vagy egy hétig,nyílván ha bent lenne folyamat még tovább is...Az ember is büdös,ha ápolatlan,bent max azért nem tartanék kutyát mert hullik a szőre és elég igénytelen hogy minden tele van vele,az enyémből is kifésültem 1 másik kutyára való szőrt..Foglalkozni kell velük és nem lesznek büdösek.
2020. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Sok kutya is kérdezhetné ugyanezt, a gazdájával kapcsolatban, és ő szótlanul eltűri
2020. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%

#7

A lényeg hogy te szabad ember vagy, szóval költözz az erdőbe mert neked is kínzás egy fűtött kényelmes lakás. 😆

Nyomi

2020. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%
Én hetente fürdetem a kutyusomat, de így is szagos néha, viszont engem egyáltalán nem zavar, a kis "kakis" popiját is szeretem. :D Aki azt mondja, hogy állatkínzás kutyát lakásban tartani, annak szerintem nem volt még kistestű kutyája, az enyém kuncsorogna folyton, hogy engedjem be és hagy szundikálhasson az ölemben. Ha tudna gépelni, most tuti idepötyögné, hogy ő benn szeret lenni a gazdijával, nem akar kintre a száműzetést.
2020. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!