Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megölöm a szomszéd kutyáját...

Ha megölöm a szomszéd kutyáját az én portámon az büntetendő?

Figyelt kérdés
Hatalmas a portájuk és nem zárják be a kutyát de mindig kiszökik tőlüm mind a 2 kutyájuk és nagyon aggresszívak veszéjesek emberre is. Nagy kutyák de nemtudom milyen fajták. Ma megölte a cicánkat az utca kellős közepén és leszarták. Volt hogy már nekünk is nekünk jött. A mi portánkra is bejön és ott is képes támadni. Kettő van az egyik veszélyesebb mint a másik. Mit lehetne velük csinálni. Hivatalos úton nemtudunk tenni semmit nem foglalkoznak vele. Velük se lehet beszélni. Ha ráütök lapáttal de túléli a daját portánkon akkor mit kaphatok? Vagy ha esetleg meghal de csak védekezés miatt?

2020. okt. 3. 13:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
14%

*trollkodtam

*annyi

No, sok volt ez mára...

2020. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
95%
#33 Kikérem magamnak én eleve azzal kezdtem, hogy a kutyák gazdáját fel kell jelenteni, hiszen az agresszív kutyát minimum elkülönítik megfigyelésre, de ha tényleg annyira agresszívek, akkor el is viszik. A macskára csak kitértem, hogy az sem éppen törvényes.
2020. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is sok volt a hülyeségedből, amúgy adtam tippet a kérdezőnek a kutyával kapcsolatban is, és ha tudnál olvasni, ugyanúgy elítéltem a felelős kutyatartókat is. Aki pedig lósz.rt sem ért se az állatvédelemhez, se az ökológiához, se a biológiához, az ne beszéljen szintekről, főleg ne szellemiről! :) Értelmetlenül hadoválsz kádári kisemberről, házmesterekről, magyarozol ész nélkül, holott ha valaki, hát te tökéletesen hozod az átlag szintjét állattartás szempontjából. Érdekes, ezek szerint Németország is tele van kádári kisemberrel, meg Ausztria is.


Amúgy őszintén mondj már egy állatfajt, amelyik kihalna az ember nélkül? Mivel úgy állítottad be, mintha ez csak a macskáknál lenne így. Amúgy mostanra érdekelne az a logika is, hogy te honnan szedted, hogy kutyákkal tépessen szét bárki is macskákat? A gyerekeket meg végképp értelmezhetetlen, hogy hoztad ide. Bírom, amikor a hülye okoskodik annak, aki ezen a területen dolgozik ténylegesen is, nem csak püföli a billentyűzetet ész nélkül laikusként. :)

2020. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
A cicatartás az egy dolog de ha nem is lenne cicánk akkor sem lenne normális hogy emberekre veszélyes állatok szöknek el fojton. Amikor idejöttek a köztes kerítés rendesen meg volt csinálnva. Az ő kutyái akik hatalmas erővel és sújjal rendelkeznek szétszették és a gazda szerint mi csináljuk meg. Holott az ő kutyái szedték szét és nekik kéne gondoskodni arról hogy ne tudjanak kijönni a veszélyes kutyái. Egy 5-6 méteres kerítésről lenne szó nem 50 méterről. De tegyük fel mi megcsináljuk akkor a kutyák tudják hogy itt nemtudnak kijönni és keresnek máshol helyet. Szilveszterkor a szemünk láttára ugrott ki a kutya az ő utcafronti kerítésén a tüzijáték miatt és a falu másik végéig szaladt ott találták meg
2020. okt. 3. 16:03
 35/38 anonim ***** válasza:
35%
35-ös hagyd, ez egy idióta, aki orbitális hülyeségeket kommentel mindenkinek, aki nem ért vele egyet.
2020. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
94%

* elítéltem a felelőtlen kutyatartókat is


Na látod, már teljesen gyagya lettem a marhaságaidtól

2020. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, azt nem tudom hogy merre élsz, de szerintem Magyarországon, ilyen súlyos helyzettel mindenképpen foglalkoznak a hatóságok, településtől függetlenül...

Hiszen itt emberi életekről is szó.

2020. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
27%
40# Nagyon naív vagy.
2020. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!