Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szereti a szomszéd...

Miért szereti a szomszéd kutyája jobban a nővéremet mint engem?

Figyelt kérdés

A szomszéd családnak van egy cuki kutyája.

Ha a nővéremet meglátja odaszalad hozzá,felugrál rá,nyalogatja meg minden.ű

Amikor simogatja akkor a hátára fekszik és a hasát simogattatja vele :D

Egyszóval odavan érte.

Ha meg engem meglát akkor általában morog,néha jobb napjain megengedi,hogy megsimogassam a fejét aztán otthagy a francba. :D Pedig soha nem bántottam.


2020. szept. 10. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy a nővérednek jobb az illata :) Mármint a kutya szemszögéből és ízlésvilágához mérten. Most komolyan!
2020. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez sok mindentől lehet. Te sokkal idegenebb vagy számára mint a nővéred.ez valóban lehet egy illat miatt, hasonlít egy rokona, gyakrabban látja, jobb a kisugárzása,többször simogatta már, régebb óta ismeri, bármi..

Vigyél neki pár falat jutalmat, sok kutyát a hasával veszel meg. :D

2020. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy számodra furcsán hangzik, de egy kutyának is van ízlése. Sokat számít a hangszín, mozgás, illat, és igen pár plusz falat is.

Az, ha olyanra emlékezteted, akit nem szeret, az tuti bukó; összetett a megfejtés..

2020. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Tyúkokat tartunk, szeretjük őket. Ha arra megyünk a baromfiudvar felénk eső kerítése mellett törik egymást, hogy minél közelebb jöjjenek. Ha a lányunk megy arra, a baromfiudvar túlsó végén vannak egymás hegyén-hátán, hogy minél messzebb legyenek tőle. Pedig sohasem bántotta őket. Nagyon szeretjük a virágokat, több, mint 100 cseréppel van belőlük a lakásban. De a lányunk szobájában egy se marad meg egy-két hónapnál tovább, pedig figyelünk rá és locsoljuk.

Sok gyík szaladgál az udvarunkban. Ott teszünk-veszünk akár 10-20 cm-re tőlük, és meg sem mozdulnak, csak bámulnak ránk. Úgy kell rászólni és hessegetni, hogy menj már odébb, mert véletlenül rád lépünk. Ha a szomszédasszonyunk megjelenik a kapuban, már el is tűnt mind. Pedig nem valószínű, hogy átjárnának hozzá, és ismernék, hogy veszélyes-e vagy nem.

Nem tudunk rá magyarázatot. Azt még csak el tudom képzelni, hogy az állatok megérzik, ha valaki nem szereti őket. De a növények? Talán van mindenkinek valamilyen kisugárzása? Nem tudok rá magyarázatot. Te is így lehetsz a kutyával.

2020. szept. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy a szomszed is jobban szereti a noveredet mint teged :)
2020. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!