Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehetséges?tobbi lent

Ez lehetséges?tobbi lent

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyam akit imadok.

Egyutt alszunk o az elettarsam.


Ha majd egyszer oreg lesz es meghal van olyan lehetoseg hogy megorizzem ot ugy mint a muzeumokba?

Soha nem szeretnem elfeljteni...


2020. okt. 3. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát kitömetheted, de nem lesz olcsó mulatság. Esetleg képeket készíteni, és körberakni vele a házat?
2020. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem. én nekem meg kéne maradjon kitömve, ilyen vagyok én.
2020. okt. 3. 14:14
 3/11 A kérdező kommentje:
az mennyi az a drága mulatság? pár tizezer? százezer?
2020. okt. 3. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
erről inkább egy preparátort kéne megkérdezni
2020. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem pár tízezer, hanem nagyon sok tízezer.
2020. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, anno valahol volt egy preparátortól árlistám. Ha jól emlékszem az alapján kb 50 ezerrel számolhatsz, de attól is függ mekkora a kutya.
2020. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

közepes, kicsike.


akkora mint egy cock spaniel

2020. okt. 3. 15:00
 8/11 A kérdező kommentje:
cocker spaniel*
2020. okt. 3. 16:24
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Es ha ugyanolyan fajtaju kutyat vennel akkor? Az olyan,mintha ujjaszuletett volna.
2020. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

#6 értem én, hogy segíteni szeretnél, de az annoval kitörlhetni a kérdező, amikor csak idén minden drágult 25%-kal. Perparátor meg egyre kevesebb van. Nincs fizetőképes kereslet a munkájukra. Inkább kérjen egy aktuális árajánlatot.


Kérdező: Mit szeretnél te ezzel elérni? Ha azt, hogy berakod egy vitrinbe és nézegeted, akkor hajrá. Természetesen ügyelsz a megfelelő hőmérsékletre és páratartalomra, különben roncsolódik. De pl. simogatni nem fogod tudni, mert a preparáláshoz olyan vegyi anyagokat használnak, ami rád is káros lehet.

2020. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!