Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha felveszem a szemkontaktust...

Ha felveszem a szemkontaktust az utcán egy kutyával, miért akar mindig odajönni hozzám?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%

Tenyleg hulyeseg ez a dolog. Egyaltalan nem kihivasnak veszi a kutya. Nem mindegy hogyan nezel ra es milyen kozben a testtartasod, arckifejezesed. Nekem gyakran eleg raneznem a kutyaimra es tudjak, hogy mi van. Ha meg akarom szidni valamelyikuket, mert valami tenyleg nagyon rosszat csinaltak, akkor merev tekintettel nezek rajuk, nagy szemekkel es folejuk hajolok. Ilyenkor egy szot sem kell mondanom es mar mennek is a helyukre, illetve hanyatt dobjak magukat. Amikor pedig akarok toluk valamit, nezek rajuk ellazultan, mosolygok es bolintok egyet, ilyenkor farokcsovalva, oromkodve jonnek oda, tudjak, hogy simi ido van. Volt a szulovarosomban ket kobor kutya a kornyeken, akik nagyon veszelyesek voltak, biciklist, futot, gyereket, anyukat, mindenkit megcsipkedtek a labukon es haraptak is ha nem tudtal elfutni. En mindig arrafele setaltattam a kutyamat (kis szormok), de sosem volt gondom veluk. Ameg elsetaltak mellettunk, figyeltem oket, felvettem a szemkontaktust, kutyat atraktam a masik oldalamra. Nem mereven, de nem is baratsagosan neztem rajuk, csak ereztettem az ot meter tavolsagot. Soha nem tamadtak meg. Nem szabad befeszulve szugeralni a kutyat, de ez minden allatnal igy van. Ha folyamatosan szugeralod es feszulsz, o is feszult lesz. A shibam a szugeralast jateknak vette, de egy vadidegen kutya lehet nem annak venne.

Valoszinuleg a te kisugarzasod pozitiv, azt latja rajtad a kutya, hogy szeretnel tole valamit, erdeklodsz iranta.

2020. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!