Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen katéter és hogy...

Ez milyen katéter és hogy működik?

Figyelt kérdés

Négy hete járunk csaknem naponta orvoshoz a kutyával. Veseelégtelenséggel kezdtük, az rendbe jött, aztán húgycső műtétet csináltak rajta múlt héten. Az elmúlt hónapban sokféle katétert kapott már, péniszbe, majd az új kivezető nyílásba is, de tegnap, miután kisebb korrekciót kelett a seben végezni, hazahoztam, és láttam, hogy ez az új katéter nagyon ereszt, és nem lehet elforgatni a kupakját sem. Ebből kifolyólag a kutya telepisilte a kocsit és a lakást is, és mivel a katéter be van varrva és nagyon érzékeny, nem engedi azt sem, hogy alaposabban megnézzem, és rájöjjek, mégis hogyan tudom rendesen elzárni, vagy éppenséggel teljesen megnyitni. Mivel folyamatosan ürül, ezért nincs gond a hólyaggal, de csak ezért újabb 70kmt (doki oda-vissza) nem akarok megtenni, így is 200 ezer forintos számlánál járunk, és a munkahelyem se tolerál már több órás szüneteket a kutya miatt, az orvos meg kábé ilyen "oldja meg" stílusban beszél velem, ha telefonon kérdezek valamit, mert mindig siet. Tudja valaki, mi a neve ennek a típusnak, hogyan lehet megnyitni és elzárni? Eddig mindig kicsi, vékony, csavaros végű katétereket kapott. Ennek a nagy fehér része az, amit a kékből teljesen ki kellene húzni?


[link]



2020. okt. 7. 09:45
 1/3 vantel ***** válasza:
0%
Jólét magasfoka.
2020. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Hívd fel az orvost és kérdezd meg.
2020. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A doki kapja be. Hívd fel, és mondd meg, hogy ha meg tudnád oldani, akkor nem őt kérdeznéd!
2020. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!