Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma Magyarországon szerintetek...

Ma Magyarországon szerintetek a kutya/macska tulajdonosok hány százaléka vásárol tudatosan, minőségi tápot a kedvencének?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 14:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Én falun lakók és kb. hárman vagyunk ilyenek
2020. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
20 százalék és sokat mondtam.
2020. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még mindig kevesen. Százalékban talán 10%?
2020. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Tehát akkor erre a piacra vállalkozást építeni, kizárólag belföldi kezdéssel nem valószínű, hogy megérheti...
2020. okt. 8. 15:09
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Attól függően hol szeretnéd beindítani. Ne a kisfalvakban kezdjed. Inkább a fővárost, megye székhelyeket javasolnám.
2020. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán Budapesten. De web áruház is van (nem a reklám helye, úgyis ismered, sőt múlt hónapban indult egy másik német cégnek is, akiknek van nagy városokban boltlánca is), ahol lehet minőségi eledeleket rendelni.
2020. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
25%

- Mibül?

- Minek, mikor itt a házi kaja, ami megmarad?

- Ha a macska teleeszi magát, akkor nem vadászik, és akkor telejövünk egérrel. Akkor meg minek kéne a macska?

2020. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Dehogynem, csak el kell találni a vevők számát. Én pl. havonta ötven kg tápot veszek csak a macskáknak. Ha van csupán száz vevőd, akinek van pl. két nagytestű kutyája az már lehet egy kisebb üzlet.

Egyébként milyen tápot tervezel?

2020. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

"4/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor erre a piacra vállalkozást építeni, kizárólag belföldi kezdéssel nem valószínű, hogy megérheti..."


Te egy barlangban laksz??? SOK állateledeles van. Jó, hogy nem akarod feltalálni a kereket, vagy a TV-t.

2020. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Mindenképpen webáruházakban gondolkodtam eddig is egyébként.

Csak ha nincs akkora igény országszerte amekkora kéne, akkor bajos az egész.


Még egyelőre a piackutatásnál tartok, nem kezdtem bele ténylegesen az igények felmérésébe, de nem is tudom hogy ezt majd hogy kéne...


Marketingre elég sok olyan ötletem van, ami forradalmi lehet itthon.


De egyelőre nekem az jött ki, úgy hogy még csak a felszínét kapargatom a témának, hogy irreálisan sok terméket kéne eladni ahhoz, hogy vissza jöjjenek egyáltalán a költségek.


Kb. annyit amennyit az összes prémium márka adhat el, együttvéve.

2020. okt. 8. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!