Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma Magyarországon szerintetek...

Ma Magyarországon szerintetek a kutya/macska tulajdonosok hány százaléka vásárol tudatosan, minőségi tápot a kedvencének?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 14:52
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#9. Az állateledelesek viszonteladók.

És egyébként sok nyílik, de sorra szűnnek is meg...


Én saját termékben gondolkodom.

2020. okt. 8. 15:23
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

11.-re.


Ne gondolkodj!

2020. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

Kevés az amit itt írunk, ehhez komolyabb piackutatás kellene. De a nagyker honnan lenne, mekkora haszon, tudsz jobb, olcsóbb lenni mint pl. a ZOOPLUS, ahol mindenféle van, pár napon belől? Plusz ugye egy megbízható web oldal, amit működtetni, raktár, könyvelés, sokminden.....

Gondold át ezt még sokszor és rendesen.

2020. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

A zooplussal és a petissimóval is együttműködnék egy idő után.

Velük nem igazán tudnék konkurálni...


Nyílván nem ezzel a kérdéssel akarom felmérni az igényeket, de jelenleg ennyit tudok tenni, hogy itt kiírók egy kérdést, hátha ír valaki valami okosat...


A termék előállításának menetével tisztában vagyok, a minőségellenőrző eljárásokkal is, stb...

Ha csak ezek lennének, még a profit is kijönne valószínűleg.


Viszont a saját weboldal, ami nem egy gagyi ingyenes blog, vagy Facebook oldal, az igencsak drága mulatság.


A marketing ötleteim szerintem jók, de elején minimum több száz százalékkal veszteségessé tenné a vállalkozást.

De erre szerintem érdemes áldozni, ez egy nagyon fontos része a dolognak.

De drágább lenne mint maga az előállítás...


Ami még szintén magas költségekkel járna, hogy szeretnék bevonni a munkába állatorvosokat is.


Ekkora ambíciókkal elhiszem, hogy nevetséges itt egy ilyen kérdés, de ha belekezdek, nem szembesülök vele korai fázisokban, hogy eleve halott ügy, akkor ez egy több éves projekt lesz... Vagyis még sokat fejlesztem a tudásom.

2020. okt. 8. 15:35
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valóban jó a termék és nem drágább, mint máshol, akkor jó marketinggel nagyot tudsz ugrani majd.
2020. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Csak mondom az a bajom, hogy szerintem a sikerhez olyan magyar vásárlókat is meg kéne tudnom valahogy szólítani, aki ma nem prémium táplál etetnek... (Ez nem reális, tudom)

Legalább amíg nem tudok olyan webáruházzal együttműködni, ami külföldre is szállít.

2020. okt. 8. 15:41
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Weboldalt készíteni nem olyan bonyolult, mint gondolod. Nézz utána a html kódolásnak. Egy hónap alatt el lehet sajátítani.
2020. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok: Az emberek többsége azért ezer rossz táppal, mert

- azt látta a reklámban

- azt gondolja hogy eget meszelő ára van

- nem is tudja, hogy van külömbség

Szóval a marketing a legfontosabb.

2020. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#18. Ezt én is így gondolom!


Mégegyszer köszi a válaszokat!


A véleményeiteket, azzal kapcsolatban hogy mennyire lenne ennek itthon létjogosultsága, továbbra is olvasni fogom, ha még írtok.

2020. okt. 8. 15:53
 20/29 anonim ***** válasza:
23%

Amíg 1000 Ft+ / kg áron adják a jó fajta kutyakaját, amit szívesen meg is eszik, addig ne számítson senki arra hogy tömegével vásárolják...


Ez akárhogy nézem, húsár. 1 kg farhát filléres tétel szinte, vagy valami más "alkatrész", esetleg sertéshús is olcsóbb kilója mint a "teljes értékű" kutyaeledel.


Elismerem hogy (lehet) van benne ez-az, vitamin stb. ami kell nekik, de akkor is, húsárban? Komolyan? Főleg úgy hogy ez rizses, ez körtés, amaz olyan, és azokban is csak csirke van. El tudom képzelni, hogy milyen utolsó bőrökből, nyesedékekből lábakból stb. zúzott porított cucc van amúgy bennük...


Szóval, igen, én is néha megveszem a drágábbat, de inkább maradok az 500 Ft / kg ár alatt... Van egy aprószemű noname amit szívesen esznek.


De egyébként általában inkább csontok húsok amiket kap, illetve egyéb ilyen jellegű, még neki való maradék.

2020. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!