Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknál nem létezik olyan...

A kutyáknál nem létezik olyan hormon implantátum ami gátolja az ivarzást mint pl a görényeknél? Sokkal egyszerűbb lenne

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 13:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha tenyésztőtől veszed, nem. Van pár görény az ismerettségi körömben, ebből egy az aki rákos volt. Nekem is eddig 4 volt mind egészséges
2020. okt. 11. 15:24
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Van ilyen a kutyáknál is. Baromi draga!
2020. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom már melyik válaszoló írta, de alá tudom támasztani, hogy az ilyen implantátumok nagyon nem tesznek jót. Sokkal egyszerűbb egy ivartalanítás. Ismerősöm macskájánál például egy ilyen implantátum miatti méhgyulladása lett, nagyon gyorsan kialakult, már nem lehetett megmenteni.
2020. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%
Az ivartalanításnál nem létezik egyszerűbb megoldás, egyszer kell megcsinálni, és utána nem kerül többé pénzbe, időbe, energiába. :)
2020. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!