Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nőni fog tovább a szőre?

Nőni fog tovább a szőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hat hónapos nőstény angol cocker spániel gazdija vagyok, és a véleményetekre lennék kíváncsi. Leginkább azokéra akik valamilyen szinten ismerik ezt a fajtát, netán az ő családjukba is van/volt.

A facebookon egy spániel csoportba sokszor töltenek fel egy kutyusról képet leginkább akkor ha elért egy újabb hónapot. (Pl, három hónapos lett a szerelmem)

És érdeklődve nézem a képet amin a harom hónapos kutyusnak sokkal több szőre van, mint az enyémnek. Persze tisztában vagyok hogy genetika, de egy minimálisat csak fog nőni nem? Látom mindig hogy felkötik a fejük tetején lévő szőrt egy kis gumival, vagy befonják és ez olyan aranyos.

Nem akarok semmit se siettetni pusztán érdekelne, mellesleg örülök hogy nem ragad be minden a szőrébe. Egyedül a lábai végén hosszabb a szőr.

Képet próbàltam csatolni, remélem működik a weboldal, ha nem akkor

elnézést.

[link]



2020. okt. 13. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Elképzelhető hogy csak később fog beindulni
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Úristen de gyönyörű cukorfalat. Csodaszép szőre van és szerintem rendben van. A cocker spánieleknek a hátukon amúgy sem nő annyira hosszúra a szőr mint máshol.
2020. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen ☺️
2020. okt. 13. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem pont sokkal jobban tetszik, mint a csupa szőr spánielek. Eredeti vadászkutya típusra jobban hasonlít.


Kérdésedre válaszolva: igen, nőni és sűrűsödni fog.

2020. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!🙇🏻
2020. okt. 15. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen pici szőre van. Szerintem még nő
2021. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!