Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon elvagyok keseredve!...

Kevin42 kérdése:

Nagyon elvagyok keseredve! Szeretnék egy kutyát de nem szeretnék utána egész nap takarítani. Milyen kutyafajta van amelyik olyasmi kinézetű mint a mopsz vagy a francia bulldog csak nem szőrözi össze az egész lakást?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, azokat a kutyákat, amik kevésbé hullatják a szőrüket, viszonylag sűrűn 4-6-8 hetente meg kell egy kicsit kozmetikázni. Az ő szőrük áltlában más minőségű is.

Francia bulldoggal kapcsolatban nem tudok segíteni, csak annyit javaslok, hogy tenyésztőtől vegyétek, törzskönyvvel, szerződéssel. Nekik is van jópár "jellegzetes" betegségük, fontos a megbízható tenyásztő.

Sok sikert:)

2010. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mindkettő nagyon összeszőrözi a lakást, a mopszok és a francia bullik erről híresek, minek áltatjátok szegényt, ezt sose értem.
2010. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én csak a mopszról nyilatkoztam, hogy arról konkrétan tudom, hogy erősen hullik a szőre. A fr. bulldogról nem tudok semmit, de nyilván detto, hiszen a szőrminőségük gyakorlatilag tök ugyanaz.
2010. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na figyelj tudom h szar ha mindenki lefikáz de ha ez a szőr a gond annál vannak nagyobbgondok is de ell kell viselned a kutya után takarítani kell ! ha megígéred h nem lesz ezel gond adok egy választ!
2010. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!