Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szalma kihordása ellen jó...

Szalma kihordása ellen jó lehet, ha beleteszem egy huztaba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinti tartású kutyám van, így a hűvösebb napokon mindig szalma van a házában, azonban ezt rendszeresen kihordja ahogy jön-megy illetve a bundáján. Arra gondoltam, hogy varrnék neki egy huzatot, és ebbe kerülne a szalma, de attól tartok így nagyon bevizesedne. Valakinek van ötlete?


Mielőtt megszólnátok, hogy engedjem be a kutyát, leírom, hogy egy elég nagy bundájú mentett mudiról van szó, aki utál benn lenni, melege van, liheg, ideges majd ha sokáig van benn elhányja magát, próbáltam beszoktatni amikor hozzám került. De nem bírja, ezért is van kinn, a kutyaháza pedig egy egyedi tervezésű asztalos munka 5 cm vastag bélelt falakkal és lengőajtóval elöl, így nem, nem fázik, és nem, nem bánja hogy nincs benn velem. :)



2020. okt. 16. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a huzat átnedvesedne és elvesztené az értelmét a szalmázás.


Tegyél egy 5-10cm-nyi küszöböt az ajtóba, a szőrére ragadt szalmákat meg enged el.


Esetleg fésűs kijáratot is csinálhatsz, hogy az lehúzza, de én nem erőltetném.

2020. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy elere allitott deszkakuszob a megoldas … vagy hat ugy is gondolom napjában tobbszok kint vagy a kutyánál (etetes-itatas), siman osszekaphatod a kihordott szalmat esetleg fel is frissitheted uj alommal.
2020. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!