Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik malinois show tenyészet...

Tubertini kérdése:

Melyik malinois show tenyészetet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Malinois kutyus vásárlás előtt állok, és keresek tenyésztőt.
2020. okt. 17. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szerb tenyésztő Ő show vonallal foglalkozik!

2020. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez komoly? Egyiket sem! A malit lerontani küllemvonalba?! Mégis minek? Van pont elég fajta, ami már pont eléggé leromlott a show kennelek miatt. Válassz inkább azokból.
2020. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Utolsónak sajna igaza van, küllemvonalban inkább csak malira hasonlító, ösztöngyenge kutyákat találsz. De ennyi erővel nézhetsz keveréket is.
2020. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha annyira küllemre mész, vegyél tervuerent
2020. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

a show vonalú malival ugyan ugy lehet dolgozni agilityben flyball ban, canicross bikejöring-ben és ha már kiállítás akkor inkább velük menjen mint egy munkavonalassal..nem szaporítani akarja...

csak mondom MO-gon amikor megjelent a mali a törzskönyvekben elég sok show vonal volt...

megveszi a show vonalút él vele és aztán majd eldönti hogy erősebb ösztönűt akar vagy sem

2020. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy fejvesztés terhével jár ha első malinak nem egyből munkavonalút keresek.
2020. okt. 22. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
De ha nem akarsz dolgozni a malival, miért kell ilyen fajta? Ha divatból kell, nem javaslom! Az nem a fajta és a sport szeretetéről, tiszteletéről szól.
2020. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem miért jobb egy ösztöngyenge, netán félős, vagy gyenge idegrendszerű kut, ával szenvedni, mint tisztességesen sportkutyázni.

Ha munkára kell, akkor vegyél munkavonalas kutyát, az való arra.

2020. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Én meg azt nem értem miért érdekel mások negatív véleménye ott a link keresd fel tud angolul a tenyésztő..

Ösztöngyenge félős mali van bőven a munkavonalasban is a baj hogy tovább tenyésztik őket A legtöbbről ki sem derűl mert a kertben mindenkinek világbajnok kutyája van

2020. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mindenképpen felkeresem.

2020. okt. 26. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!