Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya felszerelés? Kezdő költség?

Kutya felszerelés? Kezdő költség?

Figyelt kérdés

1 kutyának felszerelésre 6000 Ft-ot számoltam.

- Póráz + nyakörv = 1000 Ft

- 2 db tál = 980 Ft

- Fekhely = 1590 Ft

- Fésű = 2290 Ft

+ táp és konzerv.

- 830 Ft/1,5 kg

- Konzerv 300 Ft/db

Állatorvost nem számolva.

Ez így megfelelő lesz?


2020. okt. 22. 20:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A kutyázás nem olcsó, nem biztos, hogy jó ötlet a kezdésen (kaja, felszerelés) spórolni. Próbálj meg akár használtan, de kicsit minőségibb dolgokat venni. Nem fellengzés, meg semmi ilyesmi, de mindenesetre nem jó jel, ha már most spórolni akarsz.
2020. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Etetem egy pár napja és mindig a konzervet eszi meg csak ezért gondoltam .
2020. okt. 23. 09:16
 23/26 anonim ***** válasza:
22%

Én is sajnálom amikor egy kutya olyan kajákon él amikben kevés a hústartalom, meg teli van ízfokozóval, gabonával, színezékkel, és ki tudja mivel.

De azért valljuk be, annak a kutyának ezerszer jobb dolga lesz a kérdezőnél, mint az utcán.

Én örülök hogy befogadta és minden tőle telhetőt igyekszik megadni neki. Bárcsak mindenki így tenne.

2020. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 23as:))
2020. okt. 23. 10:00
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#23-as

Persze, nyilván jobb neki mint az utcán. Csak először nem tudtuk hogy utcáról fogadta örökbe, azért írtuk hogy ennél jobb minőségű tápot kéne adni neki, de a semminél nyilván ez is jobb.

2020. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Konzerv nem kell, ellenben egy normális táp igen. Ha nem eszi szárazon, kis vízzel vagy natúr joghurttal keverd el eleinte. Ha nem kap mást, meg fogja majd enni, ha nem is azonnal.

1000 Ft-ért itt nálunk nincs se póráz, se nyakörv, külön-külön sem. Csodálom, hogy ennyiért kaptál.

A kezdő felszerelés nem nagy tétel, a drága az orvosi költségek. Gondolni kell ezalatt pl. a rendszeres kullancs-, bolha és más élősködők elleni hatékony védekezésre, oltások, illetve betegség vagy sérülés esetén magas költségek is előfordulnak, erre mindig érdemes pénzt tartalékolni.

2020. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!