Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy dolgozzam fel?

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
5 éves kutyámnál gyomordaganatot találtak. Kb 3 hete már kezelik, de egyre jobban szenved, és nem eszik már 2 hete. Nagyon ragaszkodik az életéhez, és az orvos szerint 1-2 hete lehet hátra. Tegnap már vért hányt. A daganat sajnos elég nagy kiterjedésű és rossz helyen is van. Ma meghoztam a döntést és eutanáziát kértem. De azóta csak bőgök, és nem tudom feldolgozni. Marcangolom magam, hogy ha hamarabb észrevettem volna, még együtt tölthettünk volna sok időt. Sajog a lelkem, hiába nyugtatott az orvos, hogy a legjobb döntés volt. Hogy lehet ezt feldolgozni?
2020. okt. 28. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a 7 éves macskámmal volt hasonló, bár ott még volt remény, hogy túléli.. de nem.


Leginkább sehogy, csak az idő fog segíteni. Próbáld elfoglalni magad bármivel, csak ez ne jusson eszedbe.

Később már nem lesz ennyire rossz.

2020. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Mi minden állatunkat elaltattuk a végén, idestova 40 év alatt ez jó pár kutyát, macskát érintett. Szomorú dolog, de még szomorúbb lett volna, ha önzően hagytuk volna szenvedni őket. Örülj az együtt töltött időnek, és vigasztaljon a tudat, hogy jó helyen lesz.
2020. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy így már nem fog szenvedni, nem fog neki fájni soha többé.

Nálunk 1 éve pusztult el a kutyusom 12 éves volt lett egy csomó az oldalába elvittuk dokihoz kiderült hogy, daganata van, de minden eredménye jó volt viszont a műtéthez már idős volt így nem csináltak vele semmit eltelt 1-2honap és egyik reggel nem jött oda hozzánk hiába csaltuk azt mondta az orvos eldurrant a daganat és szép lassan feltellik vérrel belülről. Másnap reggel már nem kelt fel :( rettenetes volt nézni ahogy egyik percbe meg sem mozdul csak fekszik és remeg akárhogy takargatjuk a következőbe meg mint akinek semmi baja futkozik

Ne várd meg míg így kell őt látnod. Veled fog maradni a szívedben <3

2020. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Sajnos sehogy nem lehet feldolgozni.. az idő.. hát az nekem egy éve nem segít.

Igaz nálunk 15 éves volt, soha semmilyen betegség nem volt, de az öregség..

Soha nem fogom feldolgozni, és pótolni se lehet.. sajnálom..

2020. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!