Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzás vagy birkózás?...

Súlyhúzás vagy birkózás? Melyiknél dolgozik több izom?

Figyelt kérdés
Esetleg más?

2020. okt. 28. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Bírkózás szerintem
2020. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kutyás sportra gondoltam! Kutyák esetében két hasonló méretű kutya birkóztatása vagy ha súlyt húznak, akkor dolgozik-e több izom, a kutyáknak! (?)
2020. okt. 28. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Kapcsolt a drága:D
2020. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A birkozas mit jelent kutyaeknal? Mert mondjuk amikor jatszik egy masik kutyával azt nem neveznem birkozasnak. Szoval nem teljesen ertem a birkozast mint sportolasi lehetoseget, a sulyhuzas viszont rendes kutyasport.
2020. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D Ez jó, valaki szólt neki? Köszönöm Neki :)

Hát olyan játékos verekedés szerű.

De a nagy kavarodás közepette rájöttem, hogy két kutya, mégha játékból is bunyózik, könnyebben megsérülhet.

Így marad a súlyhúzás. De ez nem csak a lábakat edzi, ugye? (asszem hülyes kérdés, de vállalom) :D

2020. okt. 28. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk en pont arra neveltem, hogy ne huzza a pórázt :)
2020. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mi kutyaink rendszeresen birkoznak. Nem serulnek meg,nem harapnak mar ki darabokat egymasnol,mert rajuk szoltunk mindig kezdetben.


A birkozas(en magam is foldharcoltam evekig) a hatizmokat erositi a legjobban,de folyamatosan dolgozik minden izom. A melyizomzat epul tole foleg. Ez is fontos. Hagyjad a kutyad,ne feltsed!!


A sulyhuzast kezdtuk a kutyammal. Az a hatizmat epiti latvanyosan.


Mindkettot csinalja. A ketto egymast egesziti ki igazan. Akkor lesz latvanyos izomzata,ha mindkettot csinalja. A sulyhuzasnal figyeld a kutyad,hogy ne eroltesd tul tul nagy sullyal.


Parnas huzohamot rendeltem neki. Sima hamra nem tennek sulyt.

2020. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!