Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha így játszom a...

Az baj, ha így játszom a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Birkózunk, imádja. Mindketten a földön vagyunk, én ülök, ő szokszor felugrik rám, harapdál, de nagyon óvatosan, nem fáj, a nyoma sem látszik egyáltalán. Azt hallottam, ha lenyomom a földre, ledominálom és azt nem élvezi. Őt néha lelököm a földre, akkor indul be igazán, iszonyat lelkes lesz, teljesen odavan, semmi nem zökkentheti ki abból, hogy velem játszik. Ha kiadom neki a fekszik parancsot, hallgat rá, tehát tudom kontrollálni. Egyik ismerősöm szerint rossz így játszani vele, mert harapós lesz és ő fog dominálni. Kicsi kora óta játszunk ilyet, sosem harap meg senkit, hallgat rám. (Most 2 éves, közepes testű, de épphogycsak, nem túl nagy teremtés.) Tényleg baj, ha birkózunk?

2016. jún. 9. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Nekem elég nagy kutyám van és mi is szoktunk így játszani. Sem engem, sem mást nem harapott még meg soha, 6 éves.
2016. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan így szoktam vele játszani. Ezt szereti talán a legjobban. Sokszor lenyomom, és le is fogom, de úgy látom ilyenkor élvezi a legjobban, és utána mégjobban pörög. Viszont nekem meg látszik a nyoma a foga karcolásának, de betudom azzal, hogy a másik kutyával is így játszik, és nem tudja hogy nekem fáj. Nem zavar.
2016. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a felnőtt rotimmal szoktam így birkózni.


Ha nagyon bedurvulna akkor szólj rá.

Írtad, hogy tudod kontrollálni. Tehát nem az lesz, hogy csöng a telefonod és nem tudod felvenni, mert a kutya marcangolja a lábad.

Akkor meg?

Ne foglalkozz mások véleményével.

2016. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyaltalan nem lessz harapos attol. Ameddig tudod kontrolalni es akkor all le amikor te akarod,ha nem o kezdemenyez hanem te akkor semmi baj nincs ezzel.
2016. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!