Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kistestű kutyának jó...

Egy kistestű kutyának jó lehet egy gyerek póló?

Figyelt kérdés
Mármint fel tudnám rá adni valahogy? Csak egy fotó kedvéért, kintre rendes kutyaruhái vannak
2020. okt. 29. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt nézd, hogy rugalmas anyag legyen. Amúgy én pl. vettem kisbaba zoknit a kutyámnak, és amikor lábsérülése volt, ezt rá tudtam húzni. Egy kicsit olcsóbb, mint a kutyacipők, a célnak megfelel, van a talpán csúszásgátló rész.
2020. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom miért kellett lepontozni. 2-es voltam. Semmi bajom a kutya ruhákkal, de nem hiába gyártják őket. Egy gyerek meg egy kutya testfelépítése nem ugyanaz.

Szerintem ne akard embergyereknek beállítani a kutyád.

2020. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem ugyanaz, ezért is jeleztem, hogy csak egy fénykép erejéig adnám rá, nem akarom úgy kezelni, mint egy gyermeket. Oda is írtam, hogy normális kutyának való ruhái vannak, azokat is csak nagyon szükség esetén adom rá, mivel ő egy kutya. A környéken legalábbis eléggé drágák a kutyaruhák, ezért gondoltam erre a megoldásra, és találtam egy nagyon aranyos pólót, nevetségesen olcsón, innen jött az ötlet,eszemben sem volt kínozni vagy bántani, esetleg gyermeknek kezelni, kicsit ez túl van dramatizálva, egyszerűen csak egy jó képet akartam készíteni, körülbelül 5 percig lett volna rajta. Szerintem az állatkínzás azért nem itt kezdődik, sőt különösen jó dolga van, imádom, ő a mindenem, és mindent meg is teszek erte
2020. nov. 6. 01:39
 14/14 A kérdező kommentje:
A lehetőségeimhez mérten. Szóval köszönöm szépen a válaszokat, meg fogom venni azt a pólót,ha meg nem tudom ráadni vagy látom, hogy rosszul érzi magát benne, akkor leveszem róla és kész. Elnézést, az előzőt véletlenül elküldtem, további szép estét, napot :)
2020. nov. 6. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!