Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú vagy lány kutyákat preferá...

Fiú vagy lány kutyákat preferáljátok?

Figyelt kérdés

Én lányt akartam, mert én magam is az vagyok, de valahogy mindig fiú lett belőle. Most 3 kan kutyám van. :D azóta már el sem tudok lány kutyát képzelni magam mellett. Viszont tapasztalom, hogy sokan kimondottan ragaszkodnak a lányhoz.


Ti hogy vagytok ezzel?


2020. okt. 31. 00:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Nekem teljesen mindegy, az első kutyám kan volt, utánna megfogadtam, hogy soha többet, de a harmadik így is kan lett és semmilyen az első kutyámnál tapasztalható idegesítő szokása nincs(nem jelölget, nem pikkel más kanokra).


Menhelyes tapasztalat, hogy (foglalkozás nélkül!) a kanok aggresszívabbak a fajtársaikkal és főleg az azonos neműekkel szemben, de ez egy kis szocializációval rendbe hozható. Fegyelmezettségben, terhelhetőségben és bújósságban én nem látok különbséget.

2020. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, hogy fiu-e vagy lany. Talan a csajszikkal kevesebb a problema a nevelesi idoszakban (?) … de ez egyáltalán nem biztos.
2020. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Pici gyerek korom óta csak kanok vesznek körül. Szóval csak kan. Most is kanom van. Ivaros, domináns, mégis elbírok vele. Pedig nő vagyok.
2020. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Volt már fiú és lány kutyám is többször. Nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy a fiúk problémásabbak voltak és kevésbé bújósok/ragaszkodók, mint a lány kutyáim. Mellesleg jelölgetnek és valahogy a pisijük is sokkal büdösebb/erősebb szagú. Most már csak lány kutyám van.
2020. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

Szuka, de ez az én saját agymenésem miatt.

Lehet most ezért megköveztek, de nem szeretem folyton látni a kan kutya nemiszerveit. Sokszor látom kutyás körökben, hogy vannak gazdik akik megosztanak képet a rövidszőrű kan kutyájukról, úgy, hogy a hátán fekszik és még pont a feneke felől fotózza, ahol ott égtelenkedik a hatalmas kilógó dolga, meg a golyói és én ettől rosszul vagyok. Tudom nem az állat tehet róla...de az ilyen gazdikat nem értem.

2020. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15. Az, hogy te undorodsz tőle, arról más nem tehet. A kan kutyához hozzátartozik. Bizony, ha hanyat fekve cukin alszik és lefotozod, akkor látszani fog. De amúgy nővérem pont hasonló felfogás miatt nem akart fiú kutyát, mert neki fura, hogy van ott neki valami :D hát nem vagyunk egyformák
2020. okt. 31. 11:30
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindig azt mondom hogy nekem mindegy, de valahogy talán szorosabb kapcsolatot tudok kialakítani a szukákkal.

Mivel férfi vagyok, ezért nagyon védelmező vagyok a hozzám közel álló nőkkel, és ez valamiért a kutyákra is igaz. Az előző kutyám szuka volt, és ösztönösen úgy védtem, mintha a lányom vagy a húgom lenne (pedig nekem egyik sincs :D). Biztos benne volt az is, hogy nagyon rossz előélete volt, sok trauma érte ezért nagyon félénk volt és mégjobban vigyáztam rá. Most kanom van, és közel se féltem annyira, mint a szukámat féltettem. Inkább olyan, mintha egy haver lenne.

Igazából semmi logika nincs mögötte, ez ilyen ösztön nálam. Így titkon a szukák a kedvenceim, de kanokkal is el vagyok (ahogy írtam, most is kanom van).

2020. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Egy végtelenül kedves szuka kutyusom van, sintértelepről és ugyanonnét, 2 évvel később egy kistestű kan, aki szintén a világ legkedvesebb kutyái közé tartozik.

Egyébként sem volt sosem szempont, hogy fiú lesz-e vagy lány, de ezek után főleg. Pedig ivarosak voltak, mikpr örökbe lettek fogadva, de sosem volt velük probléma.

2020. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kanok.
2020. nov. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A fiú kutyák játszósabbak és értik viccből hülyéskedek velük.
2020. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!