Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek meg egy fiún először? Mi "jön" be nektek? Akár kezdeményeztek is? Fiúk, ti mit néztem meg egy lányon először? Mi "jön" be nektek? A lány vagy inkább a fiú kezdeményezését preferáljátok? Indokkal is ha lehet. Többi lent!

Figyelt kérdés

pl: lányok: egy buliban megtetszik egy fiú, de a fiú nem figyel fel rátok, vagyis nem vesz észre, iszogat csak a haverjával vagy bármi, odamennétek beszélgetni vagy bármi? ha odamennétek ti mit mondanátok neki? vagy miért nem mennétek oda?

fiúk: ha egy lány megtetszik a buliban, látjátok rajta hogy egyedül van vagy a barátnőivel, hogy veszed észre hogy odamehetsz hozzá? milyen "jeleket" küld számotokra? őszíntén szólva én fiúként nem tudom észrevenni a jelekt, vagy nem is jeleznek nekem.

lányok: Az mit jelent nálatok, hogyha egy suliba járok egy lánnyal életemben nem találkoztam vele, beszélni se beszélgettem vele, és egyszercsak hirtelen felvesz barátként facebookon? Jelent ez bármit is ha bejelöltek?

Ennyi kérdésem lenne csak köszi aki normálisan megválaszolja :)



2018. dec. 8. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A hatalmas csecseket
2018. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nos, ha buliról van szó akkor van pia, ha van pia akkor van bátorság, hozzám volt aki úgy jött, hogy gyere velem elviszlek egy pincébe ahol borozgatunk, a csaj szexelni akart ezt láttam rajta, elmentem vele hazakísértem, majd visszamentem a buliba, hogy miért? mert ha nem ivott volna, akkor sosem kezdett volna nálam, mert nem vagyok az esete, nem is értem, hogy részegen hogy látott meg vagy mit látott bennem. Nem egy ilyen eset volt, nagyon rámenősek tudnak lenni, ha isznak.


viszont én nem veszem észre ha egy csaj kinéz magának vagy azért, mert még nem volt rá példa (szerintem ez a helyes válasz) vagy mert nem tudom róluk leolvasni, hogy mit akarnak. Egy szép lány ha elkezdene bámulni irtóra zavarna, nem hinném, hogy azért bámul mert hű de jól nézek ki.


én arcot nézek egy lányon és a haját, aztán stílusát, öltözékét, testalkatát combjait és a fenekét. első kettő számomra rendkívül fontos. nem muszáj szép arcnak lennie sőtt, szeretem ha vannak az arcán valamilyen hibák vagy minek nevezzem, de fontos, hogy szép haja legyen stílust nem írok, mindenkinek más áll jól, meg kell találnia kinek mi áll jól.

2018. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: hát nemtudom, igaz legyne neki de azért azt bámulni ... xDD

Második válaszoló:Ittam már buliba, de nem tudom én nekem akkor volt bátorságom több, de nem volt annyi hogy odamenjek vagyis, nem tudnék odamenni csak úgy random egy lányhoz. Hát igen meg sok lány csak a szexre használ ki vagy csak hiánya van, aztán.... Buliba megyek hozzám még így egy lány se jött, mondjuk ha látnám rajta hogy csak arra kellek neki, főleg ha ivott akkor el se mennék vele.


Velem is ez a gond igen, hogy engem vagy nem néznek meg, vagy pedig nem veszem észre hogy valaki kiszemelt engem. Igaz ha bámulna akkor engem is zavarna de ha mondjuk csak úgy odajönne vagy bármi az nekem más lenne, simán megnyílnék előtte :D


Igen ezt elfelejtettem én is először az arcát nézem meg, először is szerintem ne legyen rajta 1-2 kg smink hanem épp az elegendő ( szerencsére ez itt nálunk így van hogy nem sok sminket használnak buliba, aki használ sokat azon meg tudjuk hogy.... :/)

2018. dec. 8. 14:44
 4/9 anonim ***** válasza:

nem feküdtem le azokkal a lányokkal, bár nem tudom mennyire hihető, de nem feküdtem le velük hanem hazakísértem, nekem nem minden a szex, nem azért járok buliba, hogy aki összecsúszik azt szépen gerincrevágjam. Egyébként volt olyan is hogy megbántam, hogy nem feküdtem le a lánnyal. és ezek a lányok nem mind ribik voltak, csak már mindenféle tudatmódosító volt bennük. tudom legtöbben lehurrogják, hogy dehát a normálisak ilyet nem csinálnak, nos ez nem így van, mindenki kipróbál sokmindent.


eleve nem szoktam nézni hogy melyik lánynak mekkora melle van, én a fenekét nézem meg, de volt egy két olyan lány akiknek olyan mellük volt, hogy ahh nem tudtam mást nézni :D de ez ritka és lényegtelen.

2018. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én se feküdnék le olyanokkal akinél látom hogy valami szer hatása alatt ál, de ha meg semmi csak arra vágyik lehrt benne lennék nemtudom...

Igen vannak olyan lányok akiknek nem tudunk mást nezni csak azt,de az direkt úgy csinálja hogx azt nézzük...

Legjobban az arcát nézem meg, abból ítélkezek meg hogy milyen stílusban beszél velem

2018. dec. 8. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:

hát volt olyan csaj aki takarta, nem rakta ki, de akkor is olyan szépen mutattak neki, hogy vonzotta a szemeket :D


általában én nem vágyom bulikban lévő nőkre, mert nem ismerem, nem tudom ki ő, mi van ha lefekszem vele smaci meg minden előtte meg 6 srácot lekapott, azért ilyen helyzetbe nem szeretnék kerülni, volt már egy ilyen ismerősöm, csak rosszabbul járt, mert ő kinyalt egy ilyen lányt, hát gondolhatod, hogy buliban többet nem fog nőzni :D

2018. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen gondolhatom :D én se szívesen ismerkednék ott de tudom hogy a suliból aki ods megy majdnem mindenki szingli, máshova meg nem járkálok, plázába le szoktam ülni és ennyi mashol nem tudnék ismerkedni :/
2018. dec. 8. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy mit veszek észre a fiúkon először? A haját és a szemét, a stílusát, a testalkatát. (így sorrendben). Eddigi tapasztalataim szerint a hosszabb, világosabb színű és hullámos hajú srácok tetszenek. Világos, zöld vagy kék szemmel. Nagy gyengém a szemüveg 😅 De ezt nem úgy kell érteni, hogy csak ők jöhetnek szóba, minden szimpatikus fiúnak egyenlő esélyt adok, de eddigi életem során az összes srác ilyen típusú volt, aki valaha is jobban tetszett.

Buliba nem járok.

A sulis kérdés... Erre nem tudok érdemi választ adni, mert olyat nem jelölök be és nem is igazolok vissza, akivel még nem beszéltem személyesen. Ellenben vannak olyan lány ismerőseim, akik mindenkit bejelölnek, akinek az adatlapján fel van tüntetve, hogy abba a suliba jár, látták és felismerték, vagy csak másoktól hallották a nevét. Ennek semmi jelentősége nincs, egyesek egyszerűen szeretnek azon versenyezni, hogy kinek hány ismerőse van. Mintha ez valami társadalmi mérce lenne. Tanárt is hallottam már azzal kérkedni, hogy hány ezer ismerőse van facebúkon,és "akit ő nem ismer, az nem is létezik"

2018. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi :D , régebben nem figyeltem annyit a kinezetemre mint már most 😂, megpróbálok magamon mindent jó útra terelni, hogy a "lehető legjobban" nézzek ki ne ügy mint egy csöves vagy bármi. Am


Megpróbálom buliba is, ha nem sikerül akkor máshol


Akkor nem fordítok nagyobb energiát abba hogy miért jelölhetett be engem egy lány

2018. dec. 9. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!