Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit egyen 6 hetes yorki?

Mit egyen 6 hetes yorki?

Figyelt kérdés
ma hoztunk el 6 hetes yorki kiskutyát és nem akar enni, inni is úgy adtam neki vizet, cumiztatva.mit adjak neki enni,amit meg eszik ennyi idősen?

2020. nov. 1. 15:26
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

12-es

200 -nál kezdődik.

2020. nov. 1. 16:26
 22/43 anonim ***** válasza:
89%

#20 Nem 11-es vagyok de megkérdezem.

A nagyot melyik kennelből vetted, és mennyibe került? Van törzskönyve? Hány hetesen vetted magadhoz.


Egyébként minden kutya fajtiszta, mert a kutya egy faj, de nem minden kutya faj𝐭𝐚tiszta, mert lehet keverék.

2020. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
6%

Igen 10-es, az a bla-nla szoveg amivel homokot szornak az ember szemebe.


Semmit nem tanul, hiszen minden kiskutya vadoc es mar reges regen nincs az alomban amikor a gazdik elkezdik lenevelni a vadságról. Szobatisztasagot, a setalast es a szofogadast is a gazditol tanuljak meg a kiskutyak ... amit az alombol hoztak magukkal mint tudas, arra mar semmi szukseguk.

3 honapos koraban amikor elkezd jarni oviba, ott kezd el szocializalodni, ott tanulja meg a kortarsai kozott, hogy mennyi az ido fel kilenckor.

Tudom es ismerem a sztendert népbutító dumakat … nem szabad elhozni … szaporitos korcs … ilyen-olyan etettesi modszer … mindent ismerek es hallom is nap mint nap.

Nem kell mindent megenni amit a szadba tukmakolnak … nekem ez a tapasztalatom.

2020. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
95%
#23 De törvény mondja ki, hogy 8 hetes kora előtt nem hozhatod el. Attól hogy te azt látod, hogy nem így van, még a törvény nem engedi, hogy 8 hetes kora előtt leválaszd. És ezt úgy vedd, hogy nálunk még elmaradottak is az állatvédelmi törvények.
2020. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%

#23 Ignoráns b.om vagy, amivel nem is lenne baj, mert senkit nem érdekel a tudatlanságod, de még terjeszted is a hülyeségedet, ez már probléma.


Nem foglak győzködni, mert értelmetlen, de tudd, hogy tudományosan bizonyított tényekkel próbálsz vitatkozni és arra is mérget vennék, hogy kutyaiskola közelében sem jártál még életedben, mert ott is egyértelműen látszódnak a különbségek a korán elszakított és a megfelelő időben elszakított kölykök viselkedése között. Az írásod többi része alapján gondolom a "korai szocializáció" semmit nem mond neked, mert amiket leírtál az teljes fogalmatlanságról árulkodik.

2020. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Figyu #23, ha nem vagy kíváncsi a miértekre, akkir ennyi a tömör válaszom: törvény tiltja, hogy 8 hetesnél előbb elhozd. Pont.
2020. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Egyet értek a 23-al,Nekem az a véleményem, hogy a gazdi tanitja meg a kiskutyákkal hogy hogyan kell viselkedni,nem az anyja. Ez a kis picur a negyedik kutyám, van némi tapasztalatom,.Nem is értem hogy ez az egész merre tart, én csak azt szerettem volna tudni,hogy most mit tegyek, hamár egyszer igy alakult. De köszönöm a válaszokat, a kis kutyi eszik már, nagyon is jól, mégha nincs is 8 hetes.amugy mindenben ilyen törvény tisztelők vagytok?vagy csak jó kötekedni,köpködni a másikra.
2020. nov. 1. 16:53
 28/43 anonim ***** válasza:
86%
Harapásgátlásról hallott már-e kedves némi tapasztalat?
2020. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nem. A putris kis szapiknál, ahonnan a kutyái vannak, ott nem dívik érteni is hozzájuk :)
2020. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
95%
Lol, ez a negyedik kutyája, de gyk-n kérdez alap dolgokat amiket még egy elsőkutyásnak is illene tudni ha felelős gazdaként utánajárt volna pár dolognak mielőtt magához vesz egy kutyát...
2020. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!