Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit egyen 6 hetes yorki?

Mit egyen 6 hetes yorki?

Figyelt kérdés
ma hoztunk el 6 hetes yorki kiskutyát és nem akar enni, inni is úgy adtam neki vizet, cumiztatva.mit adjak neki enni,amit meg eszik ennyi idősen?

2020. nov. 1. 15:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
87%
Mondom, hogy kamu, direkt ellenkezik mindennel, amit mondunk ...
2020. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
59%
Hu de buta vagy, kérdező. :) mi senkik? Az lehet, de az én kutyám nem lett elszakítva idő előtt az anyjától, van szép tk-ve és nem egy kis idegrendszeri beteg görcs patkány "extraminiyorki"... hülyegyerek!
2020. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom gyerekek, a mi yorkie kutyánk 6 éve 120.000 forint volt, kaptunk mellé törzskönyvet, eü garanciát, szerződést. Oltásokkal kaptuk meg, prémium kajára szoktatva és nem voltak ilyen gondjaink. Pedig nálunk sem az első kutya volt, jelenleg is van mellette egy belgánk, világ életünkben németjuhászaink voltak.


Szóval én sem vagyok egy tapasztalt yorkie tartó, de annyit tudok, hogy ha nem eszik a kiskutya, akkor elviszem orvoshoz.

2020. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!