Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit egyen 6 hetes yorki?

Mit egyen 6 hetes yorki?

Figyelt kérdés
ma hoztunk el 6 hetes yorki kiskutyát és nem akar enni, inni is úgy adtam neki vizet, cumiztatva.mit adjak neki enni,amit meg eszik ennyi idősen?

2020. nov. 1. 15:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondod, nem szapis, de ha nem az lenne, akkor 8 hetes koráig nem lenne nálad. És azért feltételeztük hogy a másik kutyád is szaporítós, mert akinek van arra pénze hogy tenyésztőtől vegyen egy tisztességes, egészséges kutyát, az nem fog 30.000-ért venni a szapitól. Mondanám hogy vidd vissza, de úgyse fogod. Felesleges is olyannal beszélni, aki szerint az embernek jelentősebb feladata van egy kiskutya tanításában, mint a fajtársainak. Semmit nem értesz a kutyákhoz, még az alapokat sem. Erre sajnos nem lehet mit mondani, csak azt, hogy sajnáljuk a kutyát.
2020. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
83%
Azért kíváncsi lennék miket válaszolna a 22-esre, de a néma csend mindent elmond.
2020. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
80%

Ha te ilyen állatkínzó vagy, mégis mi a fenének tartasz kutyát?

Van tk-e a kutyáidnak? Gondolom nincs. Csak egy felelőtlen állatkínzó vagy szapis keverék kutyákkal.

2020. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Ti teljesen el vagytok szállva magatoktól.nem tartozik rátok,hogy mennyiért vettem a kutyát. A lehető legjobb kezekbe van nálam, mindent meg kap,amire szüksége van, sőt még annál is többet. De a kérdés nem ez volt,nem értem mit okoskodtok itt,senki nem kérte ki az agyament véleményetek. Kivétel azoknak akik arra válaszoltak,amit kérdeztem.azoknak meg köszönöm a válaszukat. A többi meg tehet egy szivességet.A közösségi oldalakon is Ti nyilvánítjátok ki azokat az ordenáré nem normális véleményeket.Túl sokat képzeltek magatokról,Ti nagy tudásuak, aztán közben meg egy senkik vagytok.
2020. nov. 1. 21:16
 35/43 anonim ***** válasza:
89%
De legalább mi nem vagyunk állatkínzók 🤷‍♀️
2020. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt mondani hogy nem vagytok állatkinzók,mivel semmit nem tudok rólatok.Igy véleményt sem nyilvánitok.Ti sem ismertek engem,semmit nem tudtok rólam,de a kérdésemről nektek ez jött le rólam.Segitség helyett támadás. Ez mégis milyen emberre vall?Én szégyellem magam helyettetek. Ilyen emberek élnek ebben az országban?Ez undorító.
2020. nov. 1. 21:35
 37/43 anonim ***** válasza:
90%
"Fajtiszta". Ez elárulja, hogy mindkét kutyád szaporítótól való. Ne a válaszolókba köss bele, hanem olvass utána a szaporítoknak és máris rá fogsz jönni, hogy miért esik neked mindenki.
2020. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
85%
Az eszem megáll, ellenkező irányba hajt az autópályán és azt hiszi hogy mindenki más a hülye.
2020. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
A #19-es válaszban leírtam, hogy miket tanulnak ebben a korban a kölykök, erre jön a válaszod rá, hogy "az anyjuktól nem tanulnak semmit", amit egyébként már más is megemlített előtted és tisztáztuk. Nem úgy tűnik, hogy felfogod, amit leírunk... :(
2020. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem mi henvehtünk azzal, hogy némi tapasztalatunk van. Hanem te. Aztán közben sehol semmi.
2020. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!