Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális viselkedés?

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

Lefialt a kutyusom, tegnap hajnalban, 5 kicsi lett.

Az anya kutya azóta 2szer evett és ivott.

Viszont pisilni nem ment ki magától tegnap óta, ezért nemrég ölbe vettem és kivittem úgy, gyorsan pisilt egyet, de utána szinte futott vissza a kicsikhez.

Ez normális hogy szinte egy percre sem hagyja magukra?

Ja és napi 2× cseréljük alattuk a plédet, ugye olyankor kivesszük a kicsiket a kosárból, de az anyjuk rögtön pakolná vissza, alig tudjuk kivenni fél percre ameddig kicseréljük.

Ez normális?


2020. nov. 4. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, működnek az anyai ösztönei.
2020. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Igen ez természetes de ha a kicsik felnőnek kerlekivartalanísd az anya kutyát.
2020. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, már a pénz is megvan rá.

Csak ameddig a kicsik szopnak addig nem lehet.

2020. nov. 4. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
te mit csinálnál ha szülnél? hm? :)
2020. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
75%
Még mielőtt neked ugranak ,hogy miért szaporítasz (amit amúgy jogosan szegeznek az emberhez, főleg egy olyan országban ahol csakhogynem rekordmagas a gazdátlan állatok száma) megkérdezném én ,hogy miért ? Mivel tervbe van az ivartalanítás ezért gondolom valami utcáról/ menhelyről befogadott kutyusról van szó aki már vemhes volt de túl késő lett volna ivartalanítani, biztosabb volt már megvárni az ellést, ugye ?
2020. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen pontosan, utcai kutya egyébként.
2020. nov. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!