Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a helyzet ha palotapincsit...

Mi a helyzet ha palotapincsit szállítok (Borsod) Volán buszon?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam,hogy kell rá szájkosár meg póráz.

Ebben nem vagyok biztos:kell rá ruha,hogy ne szálljon a szőre?És mi van akkor ha oda piszkít?Ja meg kell még az oltási kiskönyve is?Egyébként 3 hónapos .


2010. aug. 9. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Több ok miatt is nem kell rá szájkosár. Először is fiatalabb mint hat hónap tehát nem kell rá. Másodszor a marmagassága nem éri el a 30 centit tehát alapból nem vagy rá köteles szájkosarat rakni. Harmadszor pedig elég viccesen nézne ki egy pincsi szájkosárral na meg nincs is rávaló. Póráz természetesen kell rá. Ha nem szobatiszta a kutyusod akkor célszerűbb lenne egy boxban szállítani vagy ha olyanod nincs és nem is sűrűn utazol buszon akkor szerintem egy doboz is simán megteszi ha hosszabb távra tervezed. De ha rövid távra tervezed akkor simán elvan ölbe is. Hosszabb távra mész?

Mikor én utaztam a kutyámmal akkor ő mellettem ült az ülésen. Jegyet neki is kell majd venned. Ruha meg nem kell rá.


Egy pincsis, szintén Borsod megye :)

2010. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Kb.25km-re fogok a kutyussal majd utazni a közeljövőben.

És nincs valami tipped/tippetek,hogy hogyan tudnám szobatisztaságra nevelni?Vagy ez ilyen kiskutyánál még nem valószinű?

2010. aug. 9. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj 1 privit. Első voltam
2010. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!