Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Váci Zöld Menedék menhellyel...

Váci Zöld Menedék menhellyel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, akinek volt már velük dolga, hogy műkődik az örökbefogadás? Mert én nem találtam róla infót.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#örökbefogadás #Váci menhely
2020. nov. 5. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve fogadtam örökbe egy fél szemű kutyust onnan, ivartalanítási kötelezettséggel kaptam. Oltásai megvoltak, 5000foritot fiezttem érte. Aznap vihettem is, pedig csak körbenézni mentem. Annyi a baki, hogy nekem évet mondtak a korára, viszont az orvos amikor vihettem hozzá azt mondta, biztos elmúlt már 3 éves. Szóval pontosan sosek tudom meg
2020. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. 1 évet mondtak, de már több, mint 3 éves. Ezt akartam írni
2020. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor kb. 2 éve én kerestem meg őket online, nagyon el voltak havazva, így nem tudtam időpontot egyeztetni velük, és máshonnan lett kutyám. Lehet, hogy érdemesebb személyesen elmenni, csak nekem a tömegközlekedést is bele kellett kalkulálni, és jobb lett volna egyeztetni előtte.

Egyébként ahonnan az én kutyám jött, őt másfél évesnek tippelték, de nálam még nőtt egy kicsit, szóval hogy mennyire tudják pontosan belőni az életkorát egy mentett kutyának, az szerintem lutri, ha nem kölyök és nem gazdi adja le, aki tudja.

2020. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor elmegyek személyesen.

A honlap nem tudom mennyire valós, a galériásat néztem, 85 oldalon vabbak fent kutyák.

Viszont képről vagy 25 kutyát is kinéztem :D

Köszönöm mégegyszer!

2020. nov. 5. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Két telephelyük van, a kamilla utcai és a Rádi úti.

Ha a neten kinèzel kutyát érdemes oda telefonálni, hogy melyik telephelyen van.

Amúgy szerintem az egyik legkorrektebb Pest megyei menhel

2020. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh, ezt se tudtam, hogy két menhelyről van szó, köszönöm.
2020. nov. 6. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is onnan hoztam a kutyusom áprilisban és én is azonnal elhozhattam onnan, csak jókat tudok róluk mondani. Mivel több menhelyi csalódás után mentem hozzájuk, nem gondoltam, hogy el is tudom hozni a “kiválasztott” kutyust, így semmi nem volt nálam (se póráz, hám...stb) ezért kaptam hozzá pórázt, hámot, sőt egy pokrócot is, hogy amíg viszem haza a kocsival, legalább valami ismerős szag legyen ott és még sampont is kaptunk fürdetéshez (rövid szőrű, sima keverék, szóval nem volt amúgy indokolt a sampon). Úgyhogy nekem tényleg nagyon jók a tapasztalataim és szerintem a kutyákkal is jól bánnak (4 hónapot volt ott a kutya, mielőtt elhoztam és nincs traumatizálva. Persze vannak gondjai, meg tanítom szorgosan, de a menhely tényleg tiszta és szép. És az önkéntesek is nagyon jófejek voltak, a kutyák is szerették őket ez látszott (amúgy szabadon kóricáltak a kutyák az elzárt területen napközben mikor ott voltam, nem voltak a kennelbe zárva. Nem is mehettünk be, hanem kihozták a választott kutyust és kint ismerkedtünk. )
2020. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!