Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasznos lehet a kutya cipő?

Hasznos lehet a kutya cipő?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen hülyeség?

2020. nov. 5. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Hülyeség
2020. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy hasznos, de en nyaron szoktam a kutyamra adni, ha tul sokaig kell menni a forro betonon, es nem tudom kikerulni. Belvarosban lakom, kell egy kis ido, mire zoldteruletre erunk.

Illetve telen is hasznos, ha sozzak a jardat. A forro vagy sos beton iszonyu kinokat tud okozni a kutyusoknak.

2020. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Munkakutyáknak hasznos (romkutatóknak az éles törmelék miatt, szánhúzóknak a hó miatt...), a városban teljesen fölösleges. Kivétel persze, ha egészségügyi okból van szükség rá (sebes talp, leszakadt köröm, ilyesmi).
2020. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
95%
Hasznos. Védi a kutya lábát nyáron a forró aszfalttól, télen a fagytól és a sótól.
2020. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
3-as, pont varosban van ra szukseg. Tudod hany fokos a forro beton? Te szivesen lepkednel azon mezitlab? Siman sebesre egeti a kutya talpat, telen a so meg ugyanez. Bar sozott jardaval mar szerencsere ritkan talalkozom, de ugy lattam, hogy elofordul meg neha.
2020. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Bocs hogy kérdésben kérdezek, de nem mennek benne úgy mintha nem lenne gravitáció? Én is gondolkodtam rajta, de félek hogy nem szokná meg, rágná, hülyén lépkedne benne, botladozna, satöbbi.

Egyszer próbáltam az előző kutyámra, ő úgy lépkedett mintha súlytalan lenne, addig emelte a lábait amíg csak tudta, mint aki a Holdon van, már amikor hajlandó volt megmozdulni benne, meg rágta is, annyira zavarta, és soha nem volt olyan boldog mint amikor levettem, úgyhogy többé inkább nem tettem rá, mert láttam hogy rosszul érezte magát benne.

Pár hetes kortól kell szoktatni hozzá hogy elfogadja?

2020. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
92%
6. Felnőttkorban is megszokja. Több kutyát ismerek akiket felnőttként fogadtak örökbe a menhelyről ahova járok és szükség esetén van rajtuk cipő. Gyakorolni kell vele otthon és jutalomhoz kötni, simán megszokják.
2020. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Hasznos lehet a kutya cipő?


Iditarod-on el sem indulnék nelkule … :)

2020. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi is nemrég rendeltünk, mert télen és nyáron is egyaránt szüksége van a kutyának a biztonsága érdekében. Lehet hogy hülyének fognak nézni az emberek, de magasról tojok rá.
2020. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Milyen típusút érdemes venni?

Egy tacskónak kellene majd.

2020. nov. 5. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!