Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel terrier kennelek?...

Jack Russel terrier kennelek? Ajánlanátok jókat?

Figyelt kérdés
Ha lehet,fajtatiszta, nem beteges kutyát szeretnék... Ha van jó kennel és esetleg tapasztalatod is kérlek írd meg.
2010. aug. 9. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz de garantálom h ez a legjobb jack russel kenel írd be h kaszavölgyi fürge kenel mi már 2 kutyát vettünk innen és nagyon cukik ! már világbajnok kutyájuk is volt! nyugottan irj üzit!
2010. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] vettem kiskutyát és mondanom se kell nagyon megérte. Kutyám apja: Uranus vom Paradise of Wind aki ,,Európa egyik legismertebb kenneljéből származó magyar, szerb, horvát, osztrák Junor Champion. Apja 10 ország Championja" Nagyon megbizhatóak!
2010. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok arról a kennelről de régebben is volt egy jackink és szív baja volt úgy vettük nem volt egy éves meghalt:( n em tudom a kenelnevét de remélem szép Jajkit veszel!
2010. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!