Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Igazából egy ideje teljesen olyan mintha megzakkant volna. Nagyon furcsa dolgokat csinál. Elkezdte szétszedni a szomszéd drótkerítését és átmászkál. Múlthéten az lett a vége hogy az ott lévő másik kutya nekiugrott és jól megcibálta az egyik lábát amire pár napig sántított. Előtte sosem csinált ilyet most meg nem győzöm javítani a kerítést mert valahol mindig kibontja és átmegy.. Mellette sokszor van magába roskadva. Hiába játszanék vele nem veti bele magát úgy mint előtte. Nagyon visszafogott lett. Meg este ahelyett hogy bemenne a helyére a vadhideg betonon fekszik. Tök furcsa. Mintha zizi lenne. Mi lehet ez?
2020. nov. 6. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2020. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kan, szuka? Ivaros?
2020. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ivartalanított kan keverék, közepes testű, 6 éves
2020. nov. 6. 21:38
 4/15 anonim válasza:
0%
Kan vagy szuka? Mennyi idős? Ivartalanítva van?
2020. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kicsibarany ***** válasza:
100%
Sétáltatni próbáltad? (rendszeresen)
2020. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 vantel ***** válasza:
65%

Lehet valaki megdolgozta.

Bántalmazással,méreggel.

Kamerával kellene megfigyelni. Gyakran a szomszédság van a háttérben.

2020. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
egyedüli kutya a háznál? hogyan szoktál vele foglalkozni, mi a napi rutin?
2020. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dupla házban lakunk és az udvarszomszédomnak is van egy kutyája. Vele vannak egy udvarban. A másik szomszéd egy különálló telken van. Ide szokott átjárni. Délelőtt szoktunk sétálni aztán délután én munkában vagyok este mikor hazajövök akkor játszunk egy kicsit. Nem változott a napi programján semmi. Ezért sem.értem hogy most mi lett vele. Most az jutott eszembe hogy unatkozik. De ha eddig jól elvoltunk és nem lett tőle semmi elvéve akkor mitől?
2020. nov. 6. 22:06
 9/15 anonim ***** válasza:

esetleg valami családtag, barát, aki korábban sokat járt hozzád, sokat játszott a kutyával, de mostanában nem jár arra? vagy netán haláleset történt-e a közvetlen környezetedben? bizonyos körülmények között ilyen dolgok is kiválthatnak ehhez hasonló viselkedést. ez így valóban fura, mert ok nélkül nem szokott ilyen durván megváltozni egy kutya viselkedése.

esetleg más furcsaságot észrevettél rajta? kutyákkal, emberekkel (főleg idegenekkel) ugyanúgy viselkedik, mint eddig?

2020. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül nem foglalkozott vele senki és nem történt halál. Igazából mindig a kapuhoz szalad fogadni ha jön valaki de nem agresszíven. Tényleg nem tudom hogy mi történt vele. Mint akit elvarázsoltak
2020. nov. 6. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!