Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelő az táplálkozása a...

Megfelelő az táplálkozása a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Van otthon szinte mindig frisskies és valamiprémium kutyatáp amit összekeverek neki.Nedves kutya kajája szintén a frisskiestől kis zacskó nedves kutyakaja.Vannak még kutyafalatok/finomságok ki hogy hívja (pl:Pedigree dentastix,kutyaszalámi stb.stb.)Néha kap házikosztot is de nem sósat,fűszereset hanem amit mi csinálunk neki.Nagyon néha pedig csak egy kis kenyeret kap rágcsálni csak úgy.


Jó így vagy ajánlotok még mellé valamit?Váltosszassak?



2020. okt. 5. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
nálunk a kuyak kajaja főtt hus, szaraz tap es felvagott altalaban. mast nem szeretnek
2020. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem a legjobb...

Vagy minőségi száraztáppal etess, 1500ft /kg

Vagy

Nézz utána a barf. etetésnek

Ezen az etetésen mindenképpen változtass...

2020. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 2 rottweilerem van,soha nem ettek még bolti kutyatápot.Kölyökkoruk óta házikoszton,később állateledelboltban kapható csomagolt csirkeszárny,sült kacsa,kacsaláb,csirkedarabok stb..imádják ha megmaradt kenyeret kiszárítva adom nekik,van egy haver akinek van egy tanyája,onnan szoktam tejet kapni,abból is adok nekik,és van egy húsüzemes cimbi,selejt hurka-kolbász,tepertőt szoktam hozni nekik.De meg is látszik rajtuk,ragyog a bundájuk,gyönyörű,egészséges,erőteljes kutyák,65kg körül vannak mindketten.
2020. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!