Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1-2 év múlva új házba költözün...

1-2 év múlva új házba költözünk, de a westienk eddig kinn volt, meg lehet szobatisztaságra tanítani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meg lehet! Az én kutyám is csak felnőtt korában jött be a házba, mert akkor gondoltam meg magam! Magától szobatiszta lett, nagyon is lehetséges hogy a te kutyáddal is ez lesz. Ha nem akkor pedig megtanulja, úgyanúgy mint a kiskutyák, sőt ő már tovább tudja visszatartani meg minden szóval lehet könnyebb lesz.
2010. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem kölyök, és eddig kinti kutya volt, akkor automatikusan szobatiszta.
2010. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán szobatisztává válik bent, mivel ahhoz volt eddig szokva, hogy kint végzi el a dolgát. Nem mondom, hogy nem lesz 1-2 baleset, de sokkal könnyebb dolgod lesz, mint egy kölyökkel, aki még nem bírja igazán visszatartani.
2010. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oh.megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat, de az az izé hogy ha bejön a házba minden sarkat lepisil(kan)
2010. aug. 10. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Kan kutyám van szintén. Semmit nem jelölt még soha. Lehet, hogy figyelned kell az első pár napban, de ha látod, hogy nagyon szaglászna sarkoknál, akkor csak szólj rá erőteljesen, hogy "NEM" és tudni fogja. Bár ahogy már írtam is, szerintem nem lesz ilyen gond.
2010. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!