Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítók ellen adwords?

Szaporítók ellen adwords?

Figyelt kérdés

Az jutott eszembe, hogy baromi hatékony google adwords kampányt lehetne indítani a szaporítók ellen! Kiskutyákat hirdető oldalakra célozva, lehetne linkelni az olcsokutya.uw.hu vonatkozó részeit.


Csak pénzt kéne rá gyűjteni, meg keresni valakit, aki nálam jobban ért az adworshöz.


És így talán a keresleti oldalt csökkenthetnénk, ami idővel a kínálati oldalon is jelentkezne (csak a csökkenő kereslettel a fajtamentők, és menhelyek dolgát nehezítenénk)


szerintetek milyen ötlet? Expresszen is ott vannak a google hirdetések, tehát marha jól lehetne célozni!


2010. aug. 10. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
9%
Téged miért zavar, hogy valaki kutya tenyésztéssel foglalkozik? Már rohadtul unalmas ez a tenyésztő-szaporító dolog... Ha tenyésztő vagy, elhiszem hogy érdekel, de ha nem, akkor meg mi közöd van hozzá?
2010. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tenéysztő, és sajnos még egy jó darabig nem is leszek, mert egyszerűen anyagilag nem engedhetem meg magamnak.


És az aki tenyésztéssel foglalkozik a legkevésbé sem zavar. Azok zavarnak, akik eszetlenül gyárjtják a beteg, rossz idegrendszerű kutyákat, és kizsigerelik a szukákat.


Lehet, hogy neked unalmas ez a téma, de én elég aktívan foglalkozom kutyákkal, és nekem meg az unalmas, hogy az emberek gondolkodás nélkül veszik a bizonytalan eredetű és egészségű kutyákat, aztán meg panaszkodnak, hogy nem tudják megnevelni, vagy nem tudják kifizetni az orvosi költségeket, és a fajtamentőkre bízzák a kutyát, akik saját pénzüket és idejüket áldozva tartják élete végéig a kutyát, aki meg sem kellett volna születnie.

2010. aug. 10. 13:18
 3/80 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem egy "szaporító" ismerősöm van. Nagyon jól tartják a kutyákat, szép helyük van, oltások, minőségi táp és minden ami kell a kutyának. Én nem értem, hogy mi a bajotok azokkal a kutya tartókkal és tenyésztőkkel akik nem tk-es kutyákkal foglalkoznak. Én is tk nélkül vettem a kutyám, mert nekem nem volt fontos. Tudom hogy jó helyről hoztam és ez számít. Ismerősöm tk-es westie-ét már évek óta kezelik allergiával, elég csúnyán beteg szegény kutya, és magyarország egyik híres tenyészetéből vette még anno igencsak drágán. Ezt nem tudjátok megérteni látom... A tk nem garantálja hogy betegség és allergia mentes lesz az állat.
2010. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:

Nem, ezt valóban nem. Ezt csak a szűrések, meg a hordozó kutyák kivonása a tenyésztésből tudja ha nem is garantálni, de legalább valószínűsíteni.


Honnan tudod, hogy a szaporító ismerőseid kutyái közül hány van most fajtamentésnél, vagy hány vakult meg vagy lett diszpláziás 5 évesen?


Követik a kutyáik sorsát? Ha nem tudja a gazdi tovább tartani visszaveszik őket?

2010. aug. 10. 13:31
 5/80 anonim ***** válasza:
63%

Hát... ha a tk nélküli kutyák tenyésztése szaporításnak számít akkor én az vagyok, szaporító. Végülis nagyon rosszul csinálom, és biztos a kutyáim is betegek és selejtesek.... Tiszta, otthonos, megfelelő helyük van. Rendszeresen járunk orvoshoz, a kötelező oltásokat megkapják, vitaminok az egészségükért, kíváló premium táp a jó kondicioért és szintén egészségért. Rendszeres kozmetika, napi 2 óra együtt tartózkodás, séta, játék. A vemheseknek külön megfelelő hely, több idő, több játék, nagyobb odafigyelés, még minőségibb táp. Steril, biztonságos hely az éppen ellő szukáknak. A kiskutyák folyamatos orvosi ellenőrzése, oltások, féreghajtás, vitaminok, nevelés, törődés, játék.

Biztos én vagyok a hülye... és rossz a kutyáimnak is... :)

A kölyköket a mai napig megszoktam nézni, szépek, egészségesek, gond még nem volt velük. (visszajelzések alapján)

Köszönöm, én szaporító vagyok... Ja és még valami, láttam már tenyésztőt, nem egyet, rendes kenel névvel stb... százszor szarabb helyen tartotta a kutyáit... és igencsak hanyag volt mint tartás mint etetés vagy törödés szempontjából. DE TK-ES KUTYÁI VANNAK! DEJÓ... :s:s:s

2010. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
64%

Én se támogatom a felelőtlen szaporitást, de egyet azomban nem értek, vagy legalábbis túlzásnak tartom, hogy a tk nélküli, szűrés nélküli kutyák, betegek, ideggyengék lesznek. Mi a helyzet a menhelyes keveré kutyákkal? Ők nem?

Arra mégis buzditanak midnenkit, hogy onnan hozzon kutyát, amivel én is egyetértek, mert meg kell őket menteni, szóval inkáhbb emiatt kéne elítélni a szaporítást, nem azzal fenyegetni itt a népet, hogy betegek akik nincsenek szürve.Mert sokan levezetik a logikát, hogy a menhelyes kutyák sincsenek, ezért nem hoznak onnan, és vagy vesznek tenyésztőtől ,vagy, ha nem telik rá nem vesznek sehonnan, mert nem akarnak beteg kutyát, így az amúgy egészséges kutyusok ott halnak meg a menhelyen...Szerintem erre kéne fektetni a hangsúlyt.

2010. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:

Gondolom akkor a szűréseket is megcsináltatos, meg minden, csak azt nem értem, hogy akkor miért nem váltasz kennelnevet, és törekszel a kedvenc fajtás minőségének javítására? Miért rontod azt, hogyha ilyen nagybecsben tartod? És miért csinálod? Mert gondolom annyiba kerül ez a oskminden, hogy nem nagyon keresel rajta, tk nélkül túl drágán nem tudod őket eladni.


Egyébként abban igazad van, hogy sokszor aranykoszorús mestertenyésztők a legnagyobb szaporítók. Pont ezért kellene ezt az egészet rendbe tenni a fejekben, és helyreállítani a tenyésztői szakma becsületét.


Egyébként meg tökre nem erről szól a kérdés, mint amiről beszélgetünk, de mindegy :)

2010. aug. 10. 13:45
 8/80 Akiteki ***** válasza:
68%

Látod kedves kérdező, ez van. Itt is az első felháborodás a szaporítók részéről jött.

Egy időben én csináltam a saját fajtámban, hogy egy csomó hirdetési oldalra beírtam a MEOE által közzétett szöveget.

Hordtam a vizet a Dunába.

Ha körülnézel, ezen a fórumon is a 90 % vagy szaporító vagy onnan szerzett kutyát.

Rengeteg idő naponta átnézni az ingyenes hirdetési oldalakat és mindenhová feltenni a szöveget.

2010. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
A keverékek azért mások, mert ott egészen minimális a beltenyészet esélye, de ettől még ők is lehetnek betegek, csak ugye a menhelyen kivzsgálják őket, így ismerik az esetleges betegségeket
2010. aug. 10. 13:50
 10/80 A kérdező kommentje:
A keverékek azért mások, mert ott egészen minimális a beltenyészet esélye, de ettől még ők is lehetnek betegek, csak ugye a menhelyen kivzsgálják őket, így ismerik az esetleges betegségeket már. De ha két ismeretlen eredetű fajtatisztának látszó kutyát szaporítanak tovább, ott nagyon nagy az esélye annak,h ogy a felmenők rokonok voltak, főleg, hogy itt általában nem genetikai alapon választanak kant, hanem olyan alapon, hogy melyik van közel/kéznél.
2010. aug. 10. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!