Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a szaporítok nagyüzeme?...

Ez a szaporítok nagyüzeme? Mármint a kiskutya.hu?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 28. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a legelső amit megnéztem egy teljesen normális tenyésztő, a kutyáinak a szűrésektől kezdve mindene fel van tüntetve a saját weblapján.... Azért elég durva ezt így ráhúzni a honlapra.
2011. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem akarom elhinni!Már az aussie-t is szaporítják,vagy mi ez?? [link]
2011. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem én mondtam csak sok helyen olvastam...
2011. szept. 28. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
nem feltétlen,de a szaporítók már mindenhol ott vannak...
2011. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:
Mint általában az ilyen ingyenes hirdetési oldalak, ez is tele van a szaporítókkal. Egy tenyésztő nem hirdet ilyen helyen.
2011. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egy tenyésztő nem hirdet ilyen helyen."


Persze. Miért ne hirdetne?

2011. szept. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
44%
Mert nem keveredik korpa közé.
2011. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Sok tenyésztő rájött, tudod, hogy ha nem hirdet ilyen helyeken, nem fogja megfogni az embereket, ugyanis soknak lenne ám igénye az ilyesmire, csak nem is tud róla és fingja sincs, hogy kéne megtalálni.


Pl. macskásoknál egy nagyon elismert kennel aminek a macskái után külföldön kapkodnak, gyakorlatilag tökéletes macskákkal, időnként megjelenik a kapaszkodj meg, expressz.hu-n is.


2011 van, nem nagyon lehet megtenni, hogy üldögélsz a rózsabokrodban és várod, hogy majd csak jön valaki.

2011. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
44%

Dehogynem! Még csak hirdetni sem hirdettem soha. És a legtöbb tenyésztő ismerősöm sem.

A jó bornak nem kell cégér, tartja a közmondás.

2011. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lelked rajta. De sok olyat elszalasztasz, sőt azt is elszalasztod, hogy átlagemberek tudomást szerezzenek arról, hogy jé ilyen rendes kennel is van. Jé ilyen a tenyésztő? Én is így jöttem rá, pedig se csóró se hülye nem vagyok.
2011. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!