Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata láthatatlan kerítéssel kutyáknak?

Figyelt kérdés
Albérletbe költöztünk és amint kiteszem a lábam otthonról a kutyám átmászik a kerítésen, sajnos a nagy kertből könnyen kijut a forgalmas utcára és félek hogy elütik vagy csak simán elcsavarog. Nem szeretném 8-10 órára kennelbe zárni és a kerítést sem tudjuk már magasítani ezért erre gondoltam. Használt valaki már ilyet?
2010. aug. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra a nyakörvre gondolsz, ami megcsípi egy kis árammal, ha a közelébe megy?

Mi nem használtuk, de hallottam, hogy bevált másnál. Eleinte próbálkozott odamenni, de pár alkalom után már nem is közelítette meg a tiltott helyet.

2010. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekünk 2 bernáthegyi van, nagyon szökősek és hát az emberek marhára félnek tőlük. már villanypásztorral is próbálkoztunk, de a nagy szőrük miatt seemit sem ért. nagyon jó az a láthatatlan kutyakerítés, de tényleg érdemes leásni, mert mi csak kihúztuk és a fűkasza elszaggatta, de megcsináltuk, csak hát úgy nincs ilyen gond.


csak ajánlani tudom, nagyon jó!!

2010. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%

Szia!Én teljesen ellene vagyok,mert van olyan kutya amelyik annyira megrémül az áramütéstől,hogy legközelebb még sétálni se fogod tudni el vinni sőt ki se megy a kertbe!Inkább mozgasd le így eszébe se fog jutni elmenni vagy valami rágcsálós játék annyiféle van pl;Kong.Szóval én nem nagyon ajánlanám mert lehet kezelhetetlen lesz a kutyád!

Még ha kipróbálod azt a csípést leggyengébben már az nagyon fáj!

2010. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:

Nálunk villanypásztor van. Azzal is előfordul, hogy néha nekiszaladnak a kerítésnek és megcsípi őket.

Most képzeld el, ha mindezt még nem is látja.

Szegény folyamatosan kapja az ütéseket tőle.

Én inkább a villanypásztort ajánlanám, azt hiszem nincs nagy árkülönbség.

2010. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:

14:54

Biztosan jól volt felrakva az a villanypásztor? Az enyémek is nagyon szőrösek, de igencsak visítanak, ha nekiszaladnak.

2010. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A villanypásztort nekem sem ajánlották a hosszú szőr miatt, nyáron nyírva van de télen megnő kb 15 centisre a szőre.


Reggel és este le van futtatva biciklivel, elég sokat foglalkozom vele, sajnos mint kiderült ez nem elég neki.


A láthatatlan kerítést pedig úgy gondoltam hogy a kerítés vonalában húznám ki a drótot így nem lenne a semmitől való félelem....

2010. aug. 11. 09:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hogy rengeteg játéka van, nemezen múlik a dolog. Egyszerűen eddig sosem volt teljesen egyedül hagyva és így elkerítve, gondolom menne társaságot keresni. Az a baj hogy egyszer sikerült neki így folyamatosan újra próbálkozik.
2010. aug. 11. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!