Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha most a kutyám kb 2...

Baj, ha most a kutyám kb 2 hétig macskatápot fog enni?

Figyelt kérdés

Ma fogyott el a tápja és most eléggé pénz szűkében vagyunk. Viszont van a cicáknak egy régebbi tápjuk, amit nagyon nem ettek, ezért félreraktam ilyen időkre, viszont most a kutyusnak jönne jól. Carnilove márka, szóval jobb, mintha tescos kutyatápot vennék erre a két hétre neki, szerintem. Viszont egy hónapja lejárt a szavija :/

Mi legyen akkor most? Lehet baja tőle?



2020. nov. 17. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan eheti. Orok szabaly h a kutya ehet macskatapot a macska viszont nem ehet kutyatapot.
2020. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem egyiknek sem jó a másik, más az igényük:/
2020. nov. 17. 19:11
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
semmi baja nem lesz, én tudom hogy egyébként a macska tápoknak magasabb a fehérje tartalma. kis mennyiségű alaposan megfőzött rizzsel dúsíthatod, ha szeretik
2020. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
A macskák igénylik a magas hústartalmú táplálékot (mást nem is nagyon tudnak megemészteni), ezért a macskatáp ez alapján készül, míg a kutyák ilyen szempontból nem annyira érzékenyek. De azért annyi, hogy a halas tápot a macskák szeretik, de a kutyák nem feltétlenül.
2020. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
természetesen, ha megy tőle a hasa, akkor ne erőltesd
2020. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem azt mondta az ebrendész mikor elhoztam tőle a kutyámat, hogy soha semmilyen körülmények között ne engedjem hogy beleegyen a macskáim kajájába. Nem fejtette ki hogy miért, én meg nem firtattam, de betartom azóta is.

Csak arra tudok tippelni hogy a hozzáadott taurin miatt amit a macskák nem tudnak előállítani maguknak, a kutya pedig előállítja, így talán túl sok lenne a szervezetében ha macskatápot enne.

2020. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Oké, főtt rizzsel keverve kapja akkor holnaptól.

Az én kutyám imádja a halat(meg a tejet is, ő kicsit cicás). A táp a kölyök változat amúgy, lazac-pulyka húsos.

2020. nov. 17. 19:21
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem lesz tőle semmi baja. Persze ha van rá lehetőséged, akkor majd vegyél neki rendes kutyatápot, de 1-2 hétig nemnem lesz baja tőle
2020. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
taurin szinte minden húfélében van, úgyhogy nem kell tőle félni
2020. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
12 éve eszik macskatápot a kutyánk. Nem hajlandó megenni a kutyatápot, csak a macskák szárazeledelére van rákattanva.
2020. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!