Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agilityzni szeretnék az 5...

Agilityzni szeretnék az 5 éves labradorommal! Azonban nincs pályám, és nincs tizenezer forintom cuccokra! Úgyhogy arra gondoltam, hogy megkérem az asztalos apámat, hogy csináljon nekem pályákat! Mit gondoltok veszélyes húzás lenne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 19:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sokat lehet vele labdázni, sétáltatni, ilyesmik, de az túl sok ugrándozás mint az agility az nem jó neki mert ott vannak palánkon átugrások hintázás oszlopok kerülése, én azt javaslom hogy az agility-t kb 3 éves korig csinálj egy kutyával.
2010. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a labinak egyébként sem való az agility.

Nem mondom, hogy lomha fajta, de nem is az a nagyon futós (tudtommal)

Túrázzatok nagyokat, vagy vidd el úszni valahová. Mert a vizet azt bizony nagyon szeretik! (általában:))

2010. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hülyeség hogy egy kutyával 3 éves koráig lehet agilityzni, én a labimmal 3 éves korában kezdtem el

az tény és való hogy a labrador maxi méret, de nem igazán tud akkorát ugrani, de midin-minin nyugodtan lehet vele edzeni

pest megyében laksz, millio agility csapat van pesten és a közelében, miért nem nézel körbe köztük? fenntartom azt a véleményem hogy otthon autodidakta módon nem szabad agilityzni ... majd ha egy picit belejöttél akkor nyugodtan az otthoni akadályokon .. de így megsérülhet a kutya is és te is

2010. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én nem azt mondtam hogy 3 éves koráig csinálja hanem azt hogy azt ajánlom hogy addig, felőlem aztán csinálhatja 10 éves kutyával is
2010. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!